Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyének akár nézni a férjem.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének akár nézni a férjem.. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A férjem mindig tagadja ha ivott.

Sajnos sokszor észre veszem rajta szinte minden nap, van hogy csak alig ivott de van olyan is amikor eléggé részeg..

Mikor nagyon ittas akkor agresszív, kB 2x megütött már.

Állandóan azt mondja ő nem iszik csak fáradt és azt látom rajta

A szüleinél tud inni, ők nem szólnak neki, mert nem szeretnek engem.

Amiatt mert én sokszor kérem a férjem hogy ne igyon, és emiatt ugye megy a veszekedés.

KB 2 éve megy ez.

27 éves vagyok, nem szeretném így le élni az életem.

Mindig csak ígéri hogy nem fog inni.

Szerintetek meg tud változni?



febr. 18. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem valószinű, hogy meg fog változni.
febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 Hát én még nem láttam jópasi alkoholistát, de lehet, hogy pont a kérdező férje a kivétel...

Kérdező, csodavárás helyett mondjuk lépj ki ebből a házasságból és vissza se nézz, mert nincs miért.

febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
#2 ez a minden mondat után enterező troll folyton ilyen kérdéseket ír ki. Mindig másmilyen helyzetet, de folyton arról hogy bántalmazzák. Kétlem hogy nő. Csak trollkodik.
febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fog változni. Csak rosszabb lesz.
febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lelépnék? Mi van, ha fog változni? Nincs garancia rá, nem tudni mikor, és nem tudni, visszatér-e az iváshoz... De szerintem, amennyire szereted tűrni a verést, a következő csávód is ilyen lesz.
febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
27 evesen miert tengődsz egy agresszív alkoholista f.sszal? Menekülj
febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó te, semmiképpen se tűrd tovább ezt. Ha úgy látod, hogy nem lehet megbeszélni vele, mert mindig visszaesik, hiába igér mindent... akkor nincs más hátra, lépj. 27 vagy, előtted az élet, a boldogság, a minden. Ha magad miatt nem is teszed meg, tedd meg azért, mert én is, meg a többiek is ezt tanácsoltuk!

Légy nagyon boldog!

febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ti mit tennétek?"


Az első alkalom után, amikor megütött, elköltöztem volna, és beadtam volna a válókeresetet.

febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Válás.Pont.
febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért is szakitottam a volt párommal mert ő is alkoholista lett.és csúnyán beszélt velem amikor ivott.elhordott mindennek.velem igy senkk ne beszéljen.ha megütött volna.az tuti hogy ment volna a feljelentés egyből.szerintem hagyd ott.nem lessz ez jobb.csak rosszab.keress egy olyan férfit aki megbecsül téged.és mindent megad neked,hogy boldog légy.én is megtaláltam.már 3 éve elek boldog kapcsolatban.
febr. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!