Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap ignorálása?

Figyelt kérdés

Párom kijelentette, hogy nem ünnepel ilyen hülyeségeket, és helyette egész este játszik.

Eddig is hangsúlyozta, hogy ez egy kitalált ünnep, és őt nem érdekli, de tavaly legalább egy virágot kaptam tőle. Idén azt beszéltük meg, hogy most nem megyünk étterembe, de itthon vacsizunk/borozunk, ebből már nyilván nem lesz semmi. Hogyan kellene erre reagálnom? Én többször elmondtam a 2 év alatt, hogy nem kell nagy dobra verni, de azért nekem számít, egy itthoni romantikus vacsorával is beértem volna. Egyre közelebb vagyok ahhoz, hogy ott hagyjam a fenébe, olyan szinten hagyjam figyelmen kívül az igényeimet.


febr. 14. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Bakker megteritesz kiveszed a t3gnapi rizseshust meg gyertya, kihivod enni es kész.
febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
LOL, miért is tenne meg érted bármit is ha te neked egy kapcsolat egy nyomorult napon múlik?
febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Ide kompromisszum kell. Egy otthoni romantikus vacsi az oké, de ha a párod ennyire a valentin nap ellen van, akkor ne erőltesd rá. Le leszek pontozva, de ne a valentin naptól függjön a kapcsolatotok, hogy szeret e téged vagy nem.
febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kitana. ***** válasza:
87%

Mondd meg neki legközelebb, hogy téged meg az anyja szülinapja nem érdekel, inkább otthon maradsz Netflixezni😄

Mondjuk mellettem nem érné meg a legközelebbet.

febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező ha a kapcsolat amiben benne vagy hangyafingnyit se ér akkor miért olyan csodára méltó, hogy Valentin napkor se törődik veled? Ha meg fordítva van, mert még a kakis hátsód is kinyalja (képletesen értve) akkor miért nem lehet elfogadni, hogy ő neki a Valentin nap csak ugyanolyan nap, mint a többi?

Miért akarod őt megváltoztatni, ráerőltetni olyasmit ami nem szívből jön? Ezek alapján te nem szereted őt!

És lehet ő se téged ha amúgy se néz téged semmibe.

Szakíts azt jól van.

febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Túl ellentmondásos ez a kérdés. Biztos, hogy nem csak a képzeleted szüleménye? Ha annyira megviselt volna a szituáció, akkor a sarokban bőgnél, de te ehelyett feljössz kiírni egy kérdést.

De hogy válaszoljak is a kérdésre…

Egy leleményes nő ilyenkor átvenné a szexi ruciját, a párja után menne, és beállna elé. A többi teendőt gondolom tudod magadtól is.

febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert te szerinted utolsó a kérdező szexet akar csak?
febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy megintcsak az a szitu hogy odadobsz-e a kutyának egy csontot vagy még azt se; - mégis mi a pcsáért tenni egy apró semmilyen kis gesztust a párod felé, ami boldoggá teszi, miközben lehet tipikus trógermagyarnak lenni aki elvből elutasít mindent...

Nem; itt kompromisszumkötés és 5-10 munkanapon át tartó tárgyalás kell hogy egyik fél érdekei se sérüljenek, hiszen csak simán random kedveskedni a párodnak túl snassz dolog.


Most oké, tudom hogy mi inkább egy ellenkultúra vagyunk (nem csinálunk semmit, hanem csak lenézzuk azt aki igen) de elég infantilis hogy az akinek van párja, szóval még csak nem is megkeseredett, annyira komolyan vegye magát, hogy elbssza a társa kedvét, és kihagyjon egy kellemes estét. Hiszen az sokkal de sokkal fontosabb hogy szembe menjen a trendekkel.

febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

„Mert te szerinted utolsó a kérdező szexet akar csak?”

Őszintén? Igen.

febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kitana. ***** válasza:
82%
8 De később meg majd jön megint a sírás, hogy miért a külföldi férfiak kellenek a nőknek, a magyarok miért nem jók???😤
febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!