Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés

Szóval a baratommal mar lassan 3,5 leszunk egyutt.

Tavaly majusba volt egy szakitás mert besokaltam mindenből es úgy éreztem nem vagyok mar eleg jó a kapcsolatban(nem teszem boldogga a baratomat) folytattuk pat nap múlva mintha mise történt volna.

Azóta kb 2 havonta egyszer van egy ilyen durvább veszekedésünk. Állandóan megkapom azt hogy keveset foglalkozom vele, keveset talizunk(sulin kívül mert egy osztályba járunk) elhanyagolom stb.

De én ezt nem érzem igaznak. Amikor tudok megyek hozzá. De ha neki nem jó a hetvege legyek megertő de ha nekem van valami akkor mindig izél rajta hogy nincs időm rá.

Nagyon kevés helyre játunk el együtt. Ő szokott járkálni városba a haverokkal de engem soha nem hív arra hivatkozva hogy fél hogy valami bajom esik. Ez szerintem hülyeség.

Próbáltam vele erről többször beszélni de mindig hárít.

Mitévő legyek? Én pont úgy erzem hogy ő hanyagol el engem.

Konretán a fenekemet a folhoz verem oromombe ha esetleg kapok tőle valami ajándékot pl nok napjára valentin napra stb



febr. 22. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, de azért te tegyél a kedvére. Hagyd ott, nem érdemel meg.
febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 LazyJones ***** válasza:
100%
Szerintem jobb kérdés lenne, hogy mi a fenét keresel te ebben a kapcsolatban? Ez kapcsolat még egyáltalán?
febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus, azzal vadol, amit o csinal, hogy hiteltelenitse a toled erkezo visszajelzeseket. Tenyleg adodik a kerdes, hogy miert vagy vele?
febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azert mert szeretem es hat mindig meg tudjuk oldani a gondokat
febr. 22. 09:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategória.

Majd kinövitek és talán, ha elég érettek lesztek, rájöttök, hogy valójában milyen egy párkapcsolat.

Ez egy nagy semmi!

febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De ez miért felnőtt párkapcsolatok kategória? Egy osztályba jartok? Max középiskolások vagytok. Korban és értelmileg is messze vagytok még a felnőtt lettol. Miért neked kene boldoggá tenned a párodat? Egy kapcsolatban az a normális, ha mindkét fel tesz a saját boldogsagaert aztán ezt osztjatok meg egymással. Ha meg számára nem felelt meg az, amit nyújtottal, akkor ez van.

Nem tudjatok mindig megoldani. A szakítás szerinted milyen megoldás ? :D

febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen egyre gyakrabban látom hogy a tinik a felnőtt kategóriába írják a kérdéseiket. Nem tudom ha ennyire felnőttnek érzitek magatokat akkor miért nem oldjátok meg ezt is?
febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megtudod oldani a problémákat. Ez a gyereke nem szeret, hanem birtokol. Minek vagy vele? 41f
febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a negativ kommenteket.

Igazatok van

febr. 22. 11:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellened irányul, ne értsd félre. A lényeg, amit vonj le, az az, hogy ne maradj benne ebben a helyzetben, találsz magadhoz illő part. :)
febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!