Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés

Szóval a baratommal mar lassan 3,5 leszunk egyutt.

Tavaly majusba volt egy szakitás mert besokaltam mindenből es úgy éreztem nem vagyok mar eleg jó a kapcsolatban(nem teszem boldogga a baratomat) folytattuk pat nap múlva mintha mise történt volna.

Azóta kb 2 havonta egyszer van egy ilyen durvább veszekedésünk. Állandóan megkapom azt hogy keveset foglalkozom vele, keveset talizunk(sulin kívül mert egy osztályba járunk) elhanyagolom stb.

De én ezt nem érzem igaznak. Amikor tudok megyek hozzá. De ha neki nem jó a hetvege legyek megertő de ha nekem van valami akkor mindig izél rajta hogy nincs időm rá.

Nagyon kevés helyre játunk el együtt. Ő szokott járkálni városba a haverokkal de engem soha nem hív arra hivatkozva hogy fél hogy valami bajom esik. Ez szerintem hülyeség.

Próbáltam vele erről többször beszélni de mindig hárít.

Mitévő legyek? Én pont úgy erzem hogy ő hanyagol el engem.

Konretán a fenekemet a folhoz verem oromombe ha esetleg kapok tőle valami ajándékot pl nok napjára valentin napra stb



febr. 22. 08:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy normális fiút .

Lesz majd aki szeretni fog.

Nekem is volt ilyen langyos kapcsolatom, mindnek vége lett és most férjem van.

febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha mindig meg tudjatok oldani a bajokat, akkor mi a kérdés, és miért kell szakítani?

Ha meg nem, akkor meg mi a kérdés, és miért jöttetek újra össze?

febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha még suliba jársz, inkább a tanulással kellene foglalkoznod, mert pl. a helyesírás is csapnivaló. Ennek a fiúnak meg csak "arra" kellesz, ha nem veled, hanem a barátaival jár a városba. Biztos jól leisszák magukat, minek akarsz te oda menni vele, és egyáltalán minek jársz vele, legyen önérzeted!
febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!