Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy azt akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy azt akarom hogy engem ne szeressen senki?

Figyelt kérdés
17 éves és fiú vagyok
2010. okt. 24. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen persze... Itt inkább az a kérdés, hogy te normális vagy-e, nem? (nem mondtam, hogy nem)

Miért nem szeretnéd?

2010. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem normális,szerintem egy tartós pszihiátriai kezelés nem ártana
2010. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
velem is ez van szánalmasnak és megalázónak érzem ha szeretnek vagy szeretetet sugároznak felém
2010. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig én szeretlek titeket:)

Miért nem akarjátok?

2010. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:
74%

nos hasonló szituban vagyok, erről nem rég olvastam tömören. érzelmi intelligencia hiányáról lehet szó.


nálam az a helyzet, hogy félek az érzelmektől, nem bízom szinte senkiben, és ha valaki feltétlen szeretetet sugároz felém nem fogadom el hanem arra gyanakszom hogy valami hátsó szándék van mögötte.

és elkezdem azt "keresni".

ettől függetlenül "vágyom" a szeretetre.. kicsit ellentmondásos tudom:) én sem értem, pontosabban. nem tudom kifejezni mit érzek. ez van


én nem hiszem hogy az emberek képesek feltétlenül érezni.

pedig ha magamból indulnék ki akkor nyilván rajtam kívűl léteznek ilyen emberek.


a különbség csak annyi hogy én bízom magamban és tudom hogy az érzelmeim feltétel nélküliek és őszinték, míg másokban nem bízom.


és a végkifejlet valami hasonló mint nálad. nem szeretném hogy szeressenek mert nem bízom abban hogy a szeretet őszinte. akkor meg inkább nem kell.

na most a bibi ott van hogy nem rég megismertem egy lányt akibe feltétlenül megbízom, és most érzem azt hogy bárcsak szeretne:) fura:D


szerintem ha te is összefutsz a saját nagy Őddel majd nem leszel ilyen emós kuki beállítottságú mint most. kitartás

2010. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze vannak még ilyen nőgyűlölő kismikulások mint te!:)

21/L

2010. okt. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az normális hogy azt akarom hogy engem ne szeressen senki?"


Ez önmagában se nem normális, se nem abnormális. Mivel nem is érthető pontosan, hogy mire célzol.


"17 éves és fiú vagyok"


17 éves korában az ember még sok furcsát gondol, és magát sem ismeri nagyon.


Egyébként az emberek különböző mértékben igénylik a szeretetet, és vannak, akik pl. csak egyedül érzik magukat jól, és nem szeretik mások közelségét. Ez ritka, de előfordul. Nem feltétlenül abnormális, de ha valamilyen pszichés zavar következménye, akkor az.


Abnormálisnak az olyan tulajdonság számít, ami az embernek gondot okoz a magánéletben, munkában vagy egyszerűen boldogtalanságot okoz.

2010. okt. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 23:57


"nem bízom szinte senkiben, és ha valaki feltétlen szeretetet sugároz felém nem fogadom el hanem arra gyanakszom hogy valami hátsó szándék van mögötte"


Ez szimpla önértékelési zavar. Magadat titokban egy darab értéktelen szemétnek tartod, aki nem érdemel se szeretetet, se tiszteletet. Ezért ha valaki nem úgy bánik veled, mint a szeméttel, az gyanús.


El sem hiszed, milyen sok ember gondolkodik így. Ez azért van így, mert a nevelés során, a szülői háztól az iskolán át a munkahelyig, az embert elsősorban megaláztatások, tiltások, büntetések, kinevetés stb. érik, sokkal nagyobb számban, mint a pozitív üzenetek. Úgyhogy a legtöbb ember "tudja, hol a helye", és baromi rossz véleménnyel van magáról még akkor is, ha a póz szintjén máshogy próbál megjelenni.


A probléma az, hogy ezzel a hozzáállással az ember nem tud jól kapcsolódni másokhoz, mert képtelen a bizalomra.

2010. okt. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!