Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen gyakori hogy eltűnik a pasi?

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor mennek a randik meg hasonlók és egyszer eljön az ideje az első közös éjszakának. Aztán a pasi onnantól vagy szó nélkül eltűnik és letilt, vagy megmondja hogy nem akar már semmit


Melyik gyakoribb? A ghosting vagy hogy megmondja nem akar már? Veletek hányszor fordult ez elő? Hányszor csináltátok ezt ti pasival? Nagyon rossz érzés?


Fiúk is válaszolhatnak, kérem leírni az okokat is



febr. 24. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Sosem volt velem ilyen.
febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor kezdek ignorálni nőt ha nem jön be
febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha van jobb
febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt ilyen még.
febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Talán egy pasi volt velem ilyen. Hogy semmiféle kötődése nem alakult ki. Eljártunk bulizni szexelni is aztan minden más is, aztán ki tudja épp merre volt napokon át is, azrán megint felbukkan minden ugyanolyan megint híre hamva.

De ő ilyen "csavargó" életet él amúgyis. Kétes alakok a kapcsolatai, ismerősei, kétes üzletek, soha nem tudja előre azt sem hogy másnap épp mit csinál. Mikor mennnyi pénze lesz. Mibe keverednek bele mikbe nem. Zajlik vele minden.

És hol látni, hol nem.



De amúgy nem látom én sem jellemzőnek ezt. Mert a többi az kötődékeny tipus. Illetve anelkul meg el se jut velem az ágyig se ha nem érzek vmit a másikban hogy megvan benne.

De a szex is inkabb vált ki belőlük kötődést (birtoklást is. Mert a szextől hajlamosak azt is hinni hogy az övé vagy es ő rendelkezhet mar csak feletted🤣), és kevésbé azt hogy na majd hősként lelépnek másnak mint a nagy kemények.

Hát nem azok.

febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
*másnaP
febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De azt ki is emelném, hogy szűrés is van és sokesetben az ágyig em jut el velem akiben nincs bizalmam, vagy nem alapozott meg legalább egy minimumot. Én olyannal le se fekszem akivel szex előtt azon rágnám magam, hogy másnap is megismer e.
febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen szempontból szerencsém volt, mert egy férfi sem dobbantott, miután lefeküdtünk. Mondjuk össz 2 kapcsolatom volt eddig, de legalább azokban jól választottam.
febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor dobbantok ha nagyon béna a csaj és hatalmas csalódás a szex vele
márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!