Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy idősebb pasival komolyan összejönni? 22=l

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy egyszer sem neveted el magad miközben összejössz vele.
2010. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nevetném el magam?
2010. okt. 24. 23:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nálad az idősebb?Én 33,bnőm 22.Egyébként meg ugyanúgy kell,max nem metróval mentek majd moziba,vagy akárhova:).
2010. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
41-re gondoltam
2010. okt. 24. 23:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát komolyan akartál vele összejönni, nem? tehát ha nem neveted el magad akkor komoly vagy, és így komolyan jössz össze vele.

első voltam

2010. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint egy fiatalabbal. Nincs ebben semmi trükk. Egyébként a 22 nem egyenlő 1-el! Az idősebb pasik igénylik az intelligenciát is, úgyhogy gyúrj rá erre a részre!
2010. okt. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Az intelligenciával kapcsolatban én is így gondolom, mert nem az a pláza cica vagyok, akinek csak a vásárlás, pénzköltés jár az eszében.

2010. okt. 25. 09:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy mint bárkivel. Ha kedvelitek egymást minden menni fog magától!!! Mutasd ki hogy tetszik neked, és biztos fog tenni valamit az ügy érdekébe, hogy egymásra találjatok :D
2010. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Én 36, barátnőm 24. És metróval megyünk „moziba vagy akárhova”. Nem szégyen az, ha az ember közösségi közlekedést használ egy büdös, koszos, dugós, zsúfolt városban, és a civilizációs ökokatasztrófába rohanó Föld nevű bolygón.
2010. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan es eretten kell viselkedni. De ez nem rajtad mulik, add onmagad. A legtobb idosebb ferfi nem fog komolyan venni egy huszoneves "lanykat", de idovel talalhatsz olyat aki igen. Mert pl eddig karierre koncentralt, meg arra hogy megalapozza az eletet, es most jott el az ideje a csaladalapitasnak, mert becsulendo modon nem akart eddig egy szal f@szra gyerekeket csinalni. Azt pedig egy huszoneves fiatal novel idealis, 30 folott mar veszelyes ha nincs meg meg az elso gyerek (nonel).

A mai tarsadalom egyre inkabb efele megy, huszonevesen egy ferfi meg epphogy befejezte a tanulmanyait, nincs meg mire csaladot alapitson palyakezdokent, a noket viszont hajtja a biologiai ora.

2010. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!