Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elhidegülés visszafordítható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elhidegülés visszafordítható?

Figyelt kérdés
A barátnőm közölte vele, hogy már egy ideje nem úgy érez irántam, szeret, nem akar elveszíteni, de mintha valami megtört volna. Nagyon minimális az intimitás is köztünk az együttlétek is teljesen megszűntek és mindig visszautasítja, pedig korábban nagyon gyakori volt. Nem tudom mitévő legyek. Ki mit tanácsol?

febr. 27. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Egy darabig lehet görgetni ezt,és a hullám mehet fölfelé is de ami nem megy nem kell erőltetni.

Ennek vége ezt mind a kettőtöknek be kell látnia.

febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Van kepben masik pasi?
febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Azt tanácsolom, hogy szakítsatok. Nem szeret már téged azért nem akar szexelni se és el fog hagyni lassan (gyorsan), de biztosan.
febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi idősek vagytok?
febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Első körben kezdjetek el újra randizni, a szexet ne erőltessétek. Legyenek közös programok, beszélgetések. Aztán kiderül, hogy visszahozható-e. Ennél durvább helyzetekből láttam sikert és nem rövidtávon.
febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azt mondja nincs más pasi a dologban és azzal nyugtat, hogy nem velem van a baj, hanem jelenleg nincs olyan lelki állapotban és azért nem kívánja, de tudom, hogy ez nem igaz. Én 27 ő 25 éves.
febr. 27. 15:40
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Ezt vele kéne megbeszélni. Ha ide jöttél tanácsért, ennek annyi.


Beszélgettetek valaha. Vagy ilyen dugunk és elvagyunk kapcsolat?

febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
6 - "tudom, hogy ez nem igaz" - Miért nem hiszel neki? Milyen gondja, gondolata lehet, amiről nem tudsz?
febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Persze gyakran beszélünk erről, csak úgy érzem nem teljesen őszinte velem, nem szeretne megbántani. Véleményem szerint nem akar elveszíteni, mert fontos vagyok neki, mint ember, de valamiért azt érzem nem tekint rám már férfiként és ezt ő is mondta már csak nem ennyire konkrétan. Hogyan tudnám elérni, hogy újra vonzó legyek számára? Arra gondoltam, hogy féltékennyé kellene tennem, de sajnos nincs más nő sem, akivel erre lehetőségem lenne.
febr. 27. 15:50
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
A féltékenységgel azt éred el, hogy nem fog benned bízni és előbb utóbb elhagy. Nem néz férfinak, nem szerelmes beléd, nem kíván. Ezt nem lehet visszaállítani sehogyse.
febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!