Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiba volt-e szakítanom ahelyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt-e szakítanom ahelyett, hogy elfogadtam volna barátnőm kivánságát?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunkban szünetet kért, hogy átgondolhassa, átláthassa a közös jövőnket, hogy tudnánk az egészet távkapcsolatban folytatni, hogy tudnánk megvalósítani az összeköltözést. Én meg annyit mondtam neki, hogy egy kapcsolatban nincs olyan hogy szünet és szakítottam vele. Most így egy héttel később meg magamat kezdem el okolni és megbántam a döntésemet, hogy miért nem mentem bele a dologba. Ráírtam, de ő már nem hajlandó meggondolni magát azt írta ha vége akkor vége, sőt kommunikálni sem nagyon akar velem. Nem értem hogy lehettem ekkora ökör.

febr. 28. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
99% hogy amúgy is szakítás lett volna a vége. Amúgy tuti, hogy van új faszi a nőnek és már sínen vannak vele a dolgok, azért zárkózik el tőled.
febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Uj sepru jol sopor. Az uj tuti jobb lesz mindenben.
febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Mindkettő te vagy, csak az egyik, vagy teljesen más személy?



Mondjuk mindegy, mert nem fog működni az újrakezdés hiszen mindketten tele vagytok sérülésekkel, egóval, bizalmatlansággal a másik felé.

Igazából nem is szeretitek egymást, ez csak beteges ragaszkodás a másik iránt, vagy egyszerűen nem tudsz-tudtok mit kezdeni azzal, hogy szingli-k vagy-tok. Másrészt te csak ő miatta mennél ki, a problémák ugyanúgy kettotok között fenállnak, ugyanúgy igazán nem szeretitek egymást és úgyis befucsolna az egész. Engedd őt el!

febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem én írtam ki azokat, mégis minek tenném fel ugyanazt a kérdést más megfogalmazásban? Amúgy köszi a választ neked is!
febr. 28. 20:30
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem olvasd el mindkettő kérdés alatti megjegyzéseket a kérdezőktől és válaszolóktól is...
febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Akkorhát szakitani akart amugyis. Igy legalább kiderult mire kellett volna várnod.
febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Kapcsolatban a szünet dolog nekem sem fér bele. Ha szeret nem kér ilyet ilyen olyan süket kifogásokra hivatkozva. Ne bánd és ne hibáztasd magad.
febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

Félig érthető a kirohanásod, félig nem. Ő kevésbé. Néha van olyan, hogy most hagyjuk békén egymást és csöndre van szükség. Ha nem pasizni akart, talán kicsit megérthető. Csak már furcsa a szitu, ilyen témát pont együtt kéne megbeszélni, és 1 hét alatt nagyon könnyen lemondott rólad. Ha 1 hét alatt bánod meg és felkeresed, simán helyrehozható. Úgyhogy a viselkedésén gondolkodj el. Én e helyzetben még beolvasnék neki utoljára vagy számon kérném, hogy ennyire volt fontos neki minden.


35/F

febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem jatszadozik veled, arra vár, hogy teperj, kimenj hozzá és talán később a képedbe vágná, hogy szakítottál vele, vagy te neki, hogy kérette magát. Tényleg nincs szünet, kapcsolatban olyasmi nem létezik. Már akkor manipulálni akart téged. Igazából maga a távkapcsolat nehézkés és nálatok nem is működött. Én azt tanácsolom, hogy inkább foglalkozz magaddal helyette, stornózd őt örökre és inkább mással ismerkedj ha túllépsz rajta.
febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan sose volt még szünetem, de akiknél tudom hogy volt, ott a szünetet kérő sose ment már vissza. Vagy ha mégis, akkor se tartott sokáig.
febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!