Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak hogy szeretnék lánnyal is lenni amíg lehet?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom. Lassan 3 éve vagyunk együtt de úgy érzem hogy ez miatt egy csomó dologról le maradok. Szeretnék lánnyal is lefekudni de ennél fontosabbnak érzem a kapcsolatom. Hogyan tudnám ezt finoman találni hogy ne sérüljön


23/L



márc. 1. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Mi az, hogy "amíg lehet"?

Tán határidő van rá?

márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mintha másik pasival akarnál lefeküdni, nincs különbség
márc. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Tolem eljegyzés elott kerdezte a párom lennék e lánnyal. Mondtam nem.

Kesobb elmondta ha akkor igent mondtam volna nem jegyzett volna el.

Vannak ilyen pasik is..

márc. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Mit kell ezt cifrázni?

Állj elé, és közöld, hogy úgy érzed vele révbe értél, és szeretnéd elkezdeni kihúzni a dolgokat a bakancslistádról, és ez lenne az első.

márc. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én (még huszonévesen) voltam lánnyal. Hidd el, nem akkora élmény, mint amilyennek most elképzeled. Szerintem becsüld meg a párodat és ne rontsd el a dolgot egy ilyen butasággal.
márc. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

"úgy érzem hogy ez miatt egy csomó dologról le maradok."


Nem hiszem, hogy 23/L vagy, inkább 12/F. Az egész kérdésedből ordít a szexualitásra nagyon kíváncsi kisfiú, aki nagyon szeretne már szexelni, csak még nincs neki mivel.

márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha én lennék a pasid (de nő vagyok :D ) akkor simán rábólintanék, sztem az azonos neművel a szex nem megcsalás.
márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha ott lehetek és végignézhetem, közben magamhoz is nyúlhatok...ne adj' Isten be is szállhatok 3.-nak, áldásom rá 😁
márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez nagyon gáz.... Ha igazi a kérdés. Akkor minek neked kapcsolat?
márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!