Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a rosszfiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a rosszfiúk kellenek?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős az egyetemen és van pár kedves, aranyos normális fiú aki próbálna elhívni randira, volt hogy be is adtam a derekam, de túl unalmasak. Tudom, hogy ez gázul hangzik, én sem értem magam.

És akkor van egy fiú, aki bunkó, nőcsábász, nem megbízható, stb. , akivel barátság extrákkal viszonyban vagyunk, szoktunk programokra járni, illetve összejárunk heti 1-2x együtt aludni. És nekem mégis csak ő kell, miközben nyilván lesz@r engem. Anyáék is családi eseményél mindig kérdezik hogy na végre van valakim? Én meg nem tudom őt elvinni bemutatni,hiszen nem vagyunk úgy együtt...

Sok barátnőm van hasonló helyzetben és ők is azt mondják, hogy az aranyos kedves fiúk unalmasak és unatkoznánk mellettük, így ők is ilyen "rosszfiúkkal" kavargatnak akik kihasználják őket...

Én szeretnék ezen változtatni, mert ez sehova sem vezet, csak szeretném megérteni, hogy miért van ez. Ez valami gyerekkori sérelemből eredhet?



márc. 4. 10:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez mondjuk elég átlátszó kamu lett.
márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Igen, valószínűleg valamilyen gyermekkori trauma állhat a háttérben, amiért kényszert érzel ilyen béna kamu kérdések kiírogatására. Foglalj időpontot dokihoz.
márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Gyenge
márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos kamu. Jelentve, kérem mások is jelentsék.
márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
rosszfiú vagyok
márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
A "rosszakban" mi a nem unalmas?
márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A rosszfiúk és az unalmas fiúk között rengeteg átmenet van...keress olyat.
márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a kamu? A kérdés komoly....
márc. 4. 11:58
 9/27 A kérdező kommentje:
Sajnos apukám sose volt egy minta apa, valószínű ezt láthattam magam előtt mint példa, és ezért nem tudok mit kezdeni a kedves normális fiúkkal, mivel felnőve sose ezt láttam magam körül. Én erre vezetem vissza ezt az egészet, de persze lehet tévedek...
márc. 4. 12:01
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
De mi a probléma? Azt akarnád kihozni, hogy nem tehetsz róla? Hiszen rálátsz ezek szerint a magyarázatra. Jobban szeretsz szenvedni mint unatkozni. A te döntésed. Majd ha megunod változtatsz. Akkor meg majd attól szenvedsz. Életed célja a szenvedés. Ha nem ettől akkor attól. Pont mint az incelkék. Nem változtatnának magukon de legalább szenvednek.
márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!