Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a rosszfiúk kellenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a rosszfiúk kellenek? Miért az kell aki nem lehet az enyém? És miért van ez a rohadt háromszög? Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért fordulok hozzátok mert tényleg nem értem magam és gondoltam hátha tudtok segíteni...

Szóval volt egy 2 éves kapcsolatom (egy igazi jófiúval) ami az utolsó fél évben nagyon megromlott, és rátett erre hogy megismertem egy másik srácot (egy vérbeli rosszfiút...) aki teljesen levett a lábamról .. Viszont mielött léphettem volna hogy szakítok barátommal, a srác összejött egy lánnyal akibe szerelmes volt.. Én pedig undorító módon barátommal maradtam de közben a másik srác után sóvárogtam hónapokig, de próbáltam megutálni elfojtani az érzést hogy szerelmes vagyok belé ... És elég jól is ment, de belekavarodott egy harmadik srác is a képbe, aki szintén magába bolondított (ezt most ne 1hetes eltérésekkel nézzétek hanem itt több hónap eltelt a dolgok közt sőt fél év is majdnem) miatta már szakítottam barátommal mert tényleg menthetetlen lett volna a kapcsolat és összejöttem a sráccal...

Na most mindne szép és jó volt mert azal a fiúval aki olyan rosszfiú volt és barátnője lett, egyrészt nemigazán találkoztam, másrészt pedig barátnője lett.. Csakhogy szakítottak ... És most megint sokat látom..

És valamiért kezdenek visszajönni az érzéseim az irányában (sokat beszélünk és iskola miatt mindennap találkozunk), viszont barátomat is nagyon szeretem :(

Megőrjít ez a dolog hogy a második srác nagyon vonz, mivel tényleg őrülten szerelmes voltam belé csak rákényszerültem hogy elfojtsam az érzést... Aztán ugye barátomba is belebolondultam és most ott vagyok hogy mindkettőjükbe szerelmes vagyok...

Nem akarok szakítani barátommal.. Viszont a másik srác elkezdett nyomulni rám (egyébként már rég szakított a barátnőjével) és folyton keresi a közelségem puszilgat stb ...

Most ezzel a helyzettel őszintén, ti mit kezdenétek?

Kezdek megőrülni... És undorodom magamtól legtöbbször hogy ez van... De sajnos ezt már megtanultam hogy az érzéseimnek nemtudok gátat szabni ...


Előre is köszi minden választ! :(



2013. okt. 13. 04:49
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

"és most ott vagyok hogy mindkettőjükbe szerelmes vagyok... "


Nem, nem vagy szerelmes. Nem is tudod, hogy mi az a szerelem. Ez inkább tinikori agybaj részedről. Majd kinövöd.

2013. okt. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
érzelmileg bizonytalan, felületes, ribizliségre hajlamos lány vagy.
2013. okt. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek az utolsóval. Meg az elsővel is. Tipikus mai csitri... Gyönyörű...
2013. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Nem csitri. Csak ossze van zavarodva... Mindenkinek vannak hibai de arra figyelj hogyha tenyleg szereted a baratodat ne hagyd el egy masik miatt.. Viszont menny oda ahoz a fiuhoz aki szakitott a baratnojevel es kerdezd meg hogy mit akar toled.. Ez a legjobb megoldas.. ha megmondta mit akar ird ide le es mondom a tovabbikat! ( bocsi ha olvashatatlan csak telorol vagyok )
2013. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

csitri.


soha nem éltem át hasonlót! (30)

2013. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert még mindig bakfis vagy...
2013. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Arról vitatkozhatnánk tudom e mi az a szerelem szerintem, de nem fogok belemenni...

A másik srácnak nem kell kapcsolat ebben biztos vagyok, komolyan nem akarna tőlem semmit ... Viszont valamiért érzek iránta valamit ... Barátomat pedig szeretem tényleg, én arra gondolok hogy azért lehetnek még érzéseim a másik srác felé mert ugye nem "teljesedhetett ki" minden érzelmem amit felé éreztem ... Mert ugye elszigetelt minket az hogy neki barátnője van nekem pedig volt barátom akkor ... És most valamiért ennek az "utóízét" érezhetem mert nem olyan erős a dolog mint akkor volt...

2013. okt. 13. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Te nem vagy az a kimondottan huseges csaj. Nekem van parom, es nagyon szeretem. Neha nekem is van ugy hogy megtetszik valakiben valami, vagy vonzodok valaki mashoz, de ez csak biologia, es ilyenkor az jut eszembe, hogy nekem a parom sokkal tobbet er, annal hogy most egy futokapcsolat miatt tonkre menjen ez a kapcsolatom. Mert en ugy szeretem a baratnomet, mintha mar a felesegem lenne (a hazassag amugy is csak 1 db papír.), tudom hogy megbizhatok benne, ahogy tudom hogy o is megbizik bennem. Had irjak le egy idezetet ezzel kapcsolatban, lehet nem szorul szora irom, de valahogy igy hangzik: Ami onmagunk legjava, az sokszor a csaladi szeretetben lakozik, es el. Es ez lehet eppen onnon szilardsagunk, es husegunk fokmeroje. Szoval en a helyedben nem hagynam hogy egy bajgunar miatt tonkre menjen a kapcsolatom.
2013. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!