Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy vele?

Figyelt kérdés

Igyekszem önkritikus lenni és tényleg szeretnék megoldást találni a problémáimra, de nem tudom, hogy mit tudnék még tenni.


32 éves férfi vagyok, a párom 33 éves nő.

Mostanában gyakran mondja, hogy azt érzi nem vagyunk egymásra hangolva és folyamatosan bénázom.

Példa: mondta ma, hogy csináljak neki palacsintát.

Én meg sütöttem palacsintát mire megjött este, ő meg egyből sóhajtozott, hogy azt ő reggelire gondolta és hogy azután süssem meg, hogy elment aludni, hogy ne érezze meg az illatát. Ezt tényleg így szoktam általában, de olyankor mindig mondja, hogy süssek reggelre. Gondoltam most kivételesen most szeretné.

Aztán töltöttem neki egy pohár tejet, amitől szintén kiakadt, hogy akart beletenni egy kanál fehérjét és arra önteni a tejet, erre teátrálisan elővett egy másik poharat és áttöltötte, aztán elment aludni egy szó nélkül.

Mondtam neki, hogy szerintem ezek nem voltak ekkora nagy problémák, mire ő azt mondta, hogy de sok ilyen van és nagyon elege van, és ne zúdítsam rá a lelki terrort ezzel, nem igaz, hogy nem látom, hogy milyen fáradt mostanában. Mondtam, hogy de, látom, és ezért szeretnék ott segíteni ahol csak tudok...

Nekem ezek marhára fájnak és ha elmondom neki, akkor én vagyok a drámázós, hisztis pasi, aki bűntudatot akar benne kelteni. Így inkább lenyelem az érzéseim.

Mit lehet ezzel kezdeni? A rossz érzés bennem marad és nekem tökre hiányzik egész nap, jó lenne nap végén egy jót beszélgetni, megölelni egymást, de semmi nem volt ma sem. Elment dühösen, sóhajtozva aludni. Kezd nagyon szeretethiányom lenni. Kb. egy hete megy ez a rideg mogorvaság.



márc. 4. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem megvan neki.
márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg nem szeret téged.
márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Azt írod, hogy ez egy hete van így… de mi váltotta ki ezt? Mert ilyen apróságok miatt nem ésszerű, hogy ennyire eltávolodik.
márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Hát 1#; azt hiszem itt mind a kettő hím nemű. 🫣
márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

"Mostanában gyakran mondja, hogy azt érzi nem vagyunk egymásra hangolva és folyamatosan bénázom."


Egyértelműen ő nincs te rád hangolva már. Mindegy, hogy mi váltotta ki már itt tart.

márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha valami baja van velem, vagy a világgal, akkor sokszor ilyen, hogy hagyja őt békén mindenki.
márc. 4. 21:12
 7/17 anonim ***** válasza:
20%

#4 és autisták is 🤣


Ez a kérdés, te jó ég 😵‍💫

márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem autisták te jó ég.


A kérdező szereti, a nő meg már kifelé tart, vagy már nem szereti. Nem értékeli a kérdezőt, haragszik a világra. Lehet mondjuk depressziós is és a kérdező is az lesz m

márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
7# lehet benne igazság. 🤭
márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha sokszor ilyen, kb. ok nélkül engedd el… ennek így semmi értelme hosszútávon. Ha nem mondja meg mi a baja, változtatni se tudsz… vagy megvárod még elmúlik?
márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!