Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek hogyan sikerült kimászni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan sikerült kimászni egy toxikus, narcisztikus ferfivel való kapcsolatból, ahol kialakult egy kóros fuggôség a káros partnertôl?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyan kapcsolat, ahol kezdtél leépülni, tönkremenni, az érzelmi bántalmazás miatt, ahol a masik sose latta be a hibáit és azt hogy megcsal, es azt mondta, hogy beteg vagy es kepzelödsz, stb es mar tenyleg zombivá alakultál….
márc. 8. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Belenéztem a babám hatalmas szemeibe, és azt mondtam, hogy "a sajat életem ugy teszem tönjre tönkre ahogy akarom, de vele ezt nem tehetem! Ő nem nőhet fel így! Ő nem ezt érdemli, nem ezért adtam neki életet!"

Persze ebből nem az lett hogy másnap eljöttem, több hónap kellett mire összeszedtem a bátorságot, és szereztem magam mögé, mellé embereket (szüleim, ügyvéd, ahova költöztem rendőr mobil száma).

Amikor fixen nem volt otthon estig, eljöttek szüleim és amilyen gyorsan tudtunk összepakoltunk mindent. Előtte többször mondtam hogy el fogom hagyni, de akkor befenyített hogy elveszi a gyereket, és ezzel biztos is volt magában.

Aztán 2 évig váltunk, ezalatt próbálkozott mindennel, de csak egy felfüggesztett börtönt kapott.

márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Együtt éltek? Nem mindegy
márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vettem magamon egy nagy erőt, ami azóta sem tudom honnan volt. Aztán mikor hazajött, mondtam neki, hogy én ezt már nem bírom tovább csinálni, nem tudok hazudni tovább magamnak. Engedjük el a dolgot, mert nincs változás, én meg elkezdtem leépülni testileg lelkileg. És bár nagyon hiányzik, szeretem is most is, sajnos ez volt a jó döntés, mert nem a jót hoztuk ki egymásból.
márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!