Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet ezt a házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ezt a házasságot menteni?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a férjemmel , 6 éve házasok.

Van 3 gyermekünk. 3-4hete nem szóltam hozzá mert nem akartam veszekedni… elmentem munkát vállalni ,hogy változtassak és ne csak otthon.

Utána jött volna a beszélgetés min változtassunk,h mostmár egymást is nézzük. De közben meg nem az kérdezte ,h mi a baj?! Hanem a nyakamba borította a sz*rt…. Ez már nem az első ilyen “vitánk” Hogy én milyen vagyok. De abban az első,h belátom a hibáimat. Napok után beszéltem vele és mondtam ,h figyelj amikor mi össze jöttünk ,rá nem sokra jött az első baba …és pici korkülönbséggel a többi …Aki anya ,tudja h ezek mivel járnak .

Eltávolodtunk …de én közben szóltam mindig mit érzek (szerinte hiszti) Elmondtam a nyomást ,a stressz…a gyerekek suli és az ovi és sajnos rajta csattant és egy idő után nem mondtam ki a bajom , csak szurkáltam.

Azt is megbeszéltük,h hibásak vagyunk mindketten ,mégis én kapom tőle a legrosszabbat.

És most ott vagyunk ,h elment 2 hétre….nem rég jött haza és csak kerülgetjük egymást. Egyszer írta,h nem örökre ment el csak rendbe teszi magát …aztán ,h magára tetováltatott rólam személyes dolgot.

Előző nap meg amikor haza jött írta,h jobban érzi magát nélkülem ??!!!

Most meg mintha lakó társam lenne … De én ettől szenvedek,mert tényleg szeretem!


márc. 10. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jobban tudnék segíteni, ha ismerném a konkrét problémát, de mivel gyerekeitek vannak, mindenképpen maradjatok együtt!
márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Első válaszoló válasza nem feltétlenül hasznos. Ha együtt maradnak és ordibálnak és veszekednek álló nap, az a gyerekeknek szerinted miben jobb, mintha külön élnének, de békében és nyugalomban. A saját gyerekkoromban tapasztaltam ezt, hogy nem feltétlen jó dolog, ha együtt maradnak a szülők...
márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Külön kellene folytatni.. Gondolom anyagilag nagyon szar lenne egyébként.

De az irasodbol olyan, mintha utalna.

Van munkád?

márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
El kéne válni.
márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy van valakije és ezért tartja a távolságot. Kérdés, abban a két hétben hol járt,mit csinált.
márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy valóban őszinte és tartalmas beszélgetés kellene, amikor a felek meg akarják oldani a problémákat. Tagadhatatlan, hogy 3 gyerek mellett már kevesebb idő és lehetőség marad a szexre, ami egy férfi számára ilyenkor sokkal fontosabb, mint a nőnek, a nőnek viszont a mindennapos feladatok ellátásában lenne szüksége segítségre.
márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Először próbálj meg kérlek érthetően fogalmazni, próbáld újra leírni. Köszönjük!
márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
két ekkora szellemileg magasröptű ember minek vállal be 3 gyereket? csokosok vagytok mi? tényleg igaz, hogy csak a buta emberek szaporodnak agyba főbe.
márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!