Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt megint?

Figyelt kérdés

Nagyon sok mindenben a kedvére teszek a páromnak. Sokszor az ő kedvéért megyek olyan helyre ahová ő akar. Segítek neki hogy könnyebb legyen.


Viszont ha én mondok vlmit hogy mit akarok hogy pl menjünk sétálni ( ezt régen ő mondta hogy jó lenne csak úgy sétalni) sose jön. Rendben nincs kedve oké, de h 10ből 1x se..

Mondok vlmit vagy elhívnak minket ő nem akar..( eddig szívesen volt velük)


Ma is el akart menni szüleivel én mondtam menj nekem nincs kedvem meg esik az eső, erre már kezdte is h bezzeg én menjek sétálni veled ( de ez nem igaz mert mar legalább 10x hívtam barmire nem jött).akkor csinálj amit akarsz ..mondtam h ebbe most ne kezdjünk bele ki mit tesz a másikért


márc. 10. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rossz kapcsolat. Megint.
márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Most ő hívott, és te nem mentél.

Miért vagytok együtt, ha egyikőtöknek sem jó?

márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok még együtt?
márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Fontos a megfelelő és őszinte kommunikáció. Le kell ülni és megbeszélni, békésen, normálisan. Felvázolva az igényeket. Mondd el neki, hogy neked ez így rossz és szeretnéd, ha változna ezügyben a hozzáállása. Valahogy ki kell építeni a szeretetnyelvet, de ha nincs hajlandóság, ha meg sem hallgat és/vagy nem hajlandó változtatni, akkor... ennek a kapcsolatnak lőttek.
márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Le tudod írni, hogy mi tart titeket össze?
márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag friss kapcsolatról van szó vagy már régóta együtt vagytok?

Egy kicsi szeletet osztottál meg az életetekből, viszont ebből úgy tűnik hogy ez nem egy túl jól működő kapcsolat.

márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem baratsagban volt ilyen. Csak az ilyenek miatt felrugtam, mert ez alapveto, elemi problema volt. Es az ilyen ember nemcsak megvaltozni nem tud, odaig sem jut el, hogy belassa.

Raadasul a baratsag felrugasa veszteseg is volt mas oldalrol, de megerte nekem. Raadasul hosszu evekkel kesobb osszefutottunk, nagy boldogan kibekultunk, es ugyanez ment ujra. Masodszor is azt mondtam, ne haragudj, en ezt soha tobbet nem akarom toleralni, baratkozzunk masokkal. Ori-hari van.

Ez egyfajta bazi nagy onzes. Meg az is lehet, hogy nem tehet rola, igy van bedrotozva az agya. De isten orizz, hogy egy ilyennel az elet nagy dolgaiban kelljen osztozni.

márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező mindig mindent együtt csinálni. Az ismerkedés sokszor évekig tart (még házasságkötés után is) és meg kell ismerni a másikat, egy idő után már tudni lehet, hogy miben fog részt venni és miben nem akar. És amit nem akar, azt nem kell erőltetni.
márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sosem adtam elő ezt a műsort. Max annyit mondtam na gyeeree..ha ekkor se jött, akkor v én se mentem vagy nem jött és ennyi
márc. 10. 16:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Vess véget ennek a kacsolatnak.
márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!