Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet az hogy a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy a párkapcsolatok többségében boldogtalanok a felek?

Figyelt kérdés
Vagy nem működik a szex már vagy hűtlen az egyik fél vagy állandó konfliktus vita hiszti van vagy állandóan csak problémák jönnek elő stb....
márc. 12. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem igaz, aki itt ilyeneket írogat, életében nem volt kapcsolata, vagy épp ő boldogtalan és ezért általánosít. Nem minden fekete meg fehér. Boldog párkapcsolatban élek, azt érzem, hogy párom is boldog, viták meg vannak mindenhol, veszekedés is, de képzeld kérdező, ettől még lehet boldog egy kapcsolat.
márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatok többségéről volt szó. Nem mindről. Amúgy mindig az ilyen nagy boldogságban elnök koppannak, vagy kiderül, hogy felrekur a másik..nekem pl épp elég kapcsolatom volt, hogy általánosítsak meg a sok embernek is, akiket ismerek. Köszi.
márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

Soha senki nem fog tudni erre válaszolni, mivel a párok úgysem lesznek őszinték. Meg egy kapcsolat olyan, hogy vannak jó és rossz időszakok is. Lehet aki most azt mondja hogy boldog, az két év múlva válik. És lehet valaki 5 éve boldogtalan volt, de sikerült kitartaniuk és megoldották a problémát, azóta meg élnek boldognak.

Én személy szerint egy többnyire boldog párkapcsolatban élek, és a környezetemben is sok ilyet látok.

márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az arányokat nem tudom, de sok van.
márc. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!