Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a párod prostiho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párod prostihoz járt volna előtted vagy ha melletted is jár?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Előtte nem érdekel... ha mellettem járna, valószínűleg összedobnám a cuccait egy bőröndbe és fejbe dobnám vele... XD


Mellesleg kicsit nehéz elképzelni F létemre, inkább megcsalás helyzetet képzeltem el... :D

2010. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hé első...gigolóról még nem hallottál?
2010. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én maradi vagyok, ha Velem van akkor Velem van ,nem mással.

Ha Vele jobb neki,akkor engem elfelejthetne örökre.....nem beszélve arról gondolom még ki is fizeti őket, azt az összeget pedig rád fordíthatná .

2010. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagyviri ***** válasza:
Mellettem max. egyszer mehetne prostihoz, de akkor már haza se kell jönnie.
2010. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!