Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A te párod melyik tettétől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párod melyik tettétől lettél biztos abban, hogy teljesen elkötelezte magát melletted?

Figyelt kérdés
Néhány embertől azt sem lehet komolyan venni (ahogy itt olvasom), hogyha azt mondja a másiknak hogy szerelmes belé, mások ki sem merik mondani. Arra lennék kiváncsi, hogy mit tett a párod, amiből 100%-ig biztos lettél abban h te vagy a világ közepe?
2010. dec. 11. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak érezni lehet szerintem.
2010. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Feltetoválja a fenekére, hogy az én tulajdonom.:D


Amúgy ez mindenkinél más, ahogy te is írtad, van akinél még az sem egyértelmű, ha gyűrűt húz a lányra.

Rám úgy néz, hogy tudom, én vagyok a világ közepe.:)

2010. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg jele van: feleségül vett, kiáll mellettem a bajban, ha hibát követek el megbocsátja, olyan dolgokat tesz a kedvemért, amihez amúgy nem lenne kedve, mindent megoszt velem minden téren, lelkileg engem enged magához a legközelebb és minden nap kimondja, kimutatja, mennyire szeret. Nem is tudnám felsorolni, mennyi jelét adja, hogy szeret.
2010. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek tudni azt hogy elkotelezi magat mellettem, abba mi az erdekes?Mindig kell valami izgalom a kapcsolatba, az eletben!De persze ezert van a jovo, es ezert nem tudjuk h mi tortenik a jovobe!A hazassag meg nem minden, ellehet valni!mar nem annyira szegyen h ne lehessen megtenni!Szoval nincs biztos pont!Te elj a manak mert lehet h nem var rad a holnap:)
2010. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hehe:D

Hogy még azután is a nyakamon lógott, hogy szakítottam vele.:)

2010. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!