Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a beteges dolog féltékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a beteges dolog féltékenység, vagy micsoda? És miképpen tudnám kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Van egy féléves kapcsolatom,nekem ő az első,neki előttem viszont volt egy három évet tartó viszonya. Amikor megcsókol,úgy érzem úgy csókol engem,ahogy anno az exét csókolta, amikor megsimogat is úgy érzem,mintha úgy simogana,ahogyan az exét simogatta,sőt,a szeretkezésben is úgy érzem úgy viszonyul hozzám,ahogy az exéhez viszonyult,mintha vele szerelmeskedne,s nem pedig velem.Amikor nála vagyok a lakásán és az ágyára tekintek akkor is rámtör egy beteges féltékenység,hogy ugyanebben az ágyban ébredt vele is,ahogy most megteszi ezt velem.Csak azért érzem ezt,mert nekem ő az első,vagy vajon miért?

A csók nekem nem jó, vadul smárol, amolyan erőszakos módon.A szeretkezésben is egy állathoz hasonlít,nagyon vadak az ösztönei.S szerintem ez az exével alakulhatott ki,mert ha neki is én lennék az első,akkor jobban figyelne rám,és együtt alakítanánk ki a saját hullámhosszunkat. Elnézés,hosszú lett,de érdeklene a véleményetek.


2015. ápr. 20. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha ezt neki őszintén elmondod és együtt megbeszélitek, hogy ez téged zavar. Ha tényleg fontos vagy neki, akkor megpróbál majd változtatni a dolgokon. Azt viszont neked kell megoldani magadban, hogy ne lásd mindenhol az exét.
2015. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ebben mégis lehet igazság,ugye,hogy ezeket a dolgokat az exétől tanulta? ezt a vad módot,mert a csajnak így tetszett,így tanította meg.

Hiába kérdem ezt konkrétan meg tőle,úgyis letagadná,hogy nem az exe miatt van,hanem ösztönből ilyen. Szerintetek? Ösztön,vagy ezt tanulta?

2015. ápr. 20. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan már, tök mindegy, miért ilyen, meg kell vele beszélned. Vagy megpróbálhatod rávezetni, hogy lassabban csináljátok.


Amúgy meg nem hiszem, hogy ha nem lett volna exbarátnője, akkor más lenne. Az emberek temperamentuma alapvetően más és más, ő lehet szimplán csak ilyen. De amíg nem adsz neki visszajelzést arról, hogyan szeretnéd te, addig ilyen is lesz.


Az meg szerintem már beteges, hogy ennyire nem tudod elfogadni a múltját. Dolgozz ezen magadban, gondolj már bele, hogy MOST veled van, nem az exével. Neki valószínűleg eszébe se jut, csak te kattogsz ezen.

2015. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!