Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami gond az új kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami gond az új kapcsolattal, ha a pasi lefekszik az exével alatta, pedig állítólag már nem szereti?

Figyelt kérdés
Az új barátnő nem tud erről. A pasi tudása szerint az excsaj sem.
márc. 15. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Van gond, még pedig az hogy nem csak az exét, az új barátnőjét sem szereti.
márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

A legtöbb férfi ugyanezt tenné, ha megtehetné. Csak többségük örül annak, ha véletlenül akad neki egy nő. Az exnővel is kefélni már túl nagy luxus, sokaknak. Szóval nincs a csóka viselkedésében semmi rendkívüli.

Majd 40 felett már lehet nem is fog fog úgy működni a műszer, ahogy most. Na, akkor kezdődik az igazi cirkusz mikor elkezdődik a kapuzárási pánik. Akkor meneküljön, aki tud.

márc. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
"Csak" annyi a gond, hogy még mindig nem engedte el az exét, még mindig fontosabb neki mint az új kapcsolata.
márc. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy a #2 írja. A legtöbb pasi úgy van vele, hogy két p.na több, mint egy. Puszta matek. Ha negtehetnék, akkor lenne harmadik meg negyedik is. Csak a mennyiség számít.
márc. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen van gond. Csak nem értem minek kezd a pasi új kapcsolatba ha a régit nem zárta le. Nekem az esem szó szerint rám mászott, pedig átlag alatti pasi voltam. Nem használtam ki. Persze addigra szerelmes voltam az új csajba. Sose bánták meg. Itt a srác többet lyukat akar. 41f
márc. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el az új nőt! Amíg te tiszteletlen vagy vele, (az exszel is), meg teketóriázol hogy most kit meg mit akarsz, addig az ő idejét elveszed, hitegeted, és ezidő alatt amit te elrabolsz tőle, simán találhatna egy tisztességes férfit aki szeretné, megbecsülné. Tök egyszerű amúgy, ha szeretsz valakit, akkor eszedbe sem jut mással lenni! Egyik sem az igazi.
márc. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Àhh, hogy lenne mà' gond....
márc. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfival van gond és baromi nagy, mondjuk az exet se értem.
márc. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
A pasik kihasználják akit tudnak. Ehhez nem kell gond.
márc. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha neked nem gond, hogy az elvileg párod az exnőjét dugogatja, akkor senki másnak sem. Döntsd el, hogy neked jó e így vagy sem.
márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!