Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férjem a női ismerőseivel?

Figyelt kérdés

Tehát ha beszélgetnek, mindig azt mondja nekik, hogy "ó, kár hogy ilyen messze költöztünk tőletek.." (észak pestről) Miközben nekem mindig azt mondja örül hogy ide költöztünk (dél buda)

Vagy egy 4 éves közös lányunk, és miost érkezik a kistesó. Most költöztünk a 11. kerületből el 10 év után egy kerülettel lejjebb. (22.)

És amikor csak beszélget a régi lányismerőseivel bármilyen formában, sajnálkozik nekik hogy ilyen messze kellett költöznie. Tőlük.

Ez csak nekem furcsa? Többször rajtakaptam már úgymond ilyen anomálián, hogy nekem (feleségének) örvendezik valaminek, de másnak meg siránkozik miatta, stb.. Nem értem. Ő azt mondja amikor szembesítettem ezekkel, hogy "Dehogy is, ő nem siránkozik SOHa senkinek arról, hogy valami rossz lenne" Tehát nem tudom megoldani. :D Hátha nektek van valami ötletetek. Kicsit rosszul esik. Talán jogosan.



márc. 15. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Szívesen dugna velük, ha közelebb laknának.
márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Hiányoznak neki a régi barátok, kár, hogy messze vannak. De igazából semmi jelentősége. Mindig benne vagy a mondatában (költöztünk), veled akar maradni, és ott, ahol most laktok.

De tőle is megkérdezheted, ő tud igazán jó választ adni.

márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Á, nem tiltom senkitől, amikor akar azzal találkozik akivel akar :) a kérdésemre nem válaszol, csak azt mondja amit írtam, hogy ő nem is mond ilyet. (Miközben természetesen de)

A vele azonos nemű ismerőseinél nincs ilyen. A női ismerősöknél csak, ott nem ritka a szív jelek küldése is a nyilvános felületeken. :D Egyébként szeretem, és próbálom megoldani ha tudnám. Velem már régóta csúnyán beszél rögtön ha ellent mondok valaminek, ez lett a sztenderd, úgy sem lépek le (valóban..)

márc. 15. 12:42
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát szívesen kettyintene velük.
márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Ket lehetséges oka van: vagy pusztán formális kedveskedés, vagy van hátsó szándék is mögötte. Ezt ennyiből nem lehet megmondani, te látod a gesztusait, van benne ilyenkor valami szokatlan, megváltozik a hangleejtése ha velük beszél? Az már jelenthet valamit, de így önmagában semmit.
márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

3 - "Velem már régóta csúnyán beszél rögtön ha ellent mondok valaminek, ez lett a sztenderd, úgy sem lépek le (valóban..)"

Ez az igazi probléma.

márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a probléma, hogy az a sztenderd, hogy hiába beszél veled csúnyán te akkor is vele maradsz...
márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Semmi gond. Örül hogy ott laktok, de lusta kocsikázni a barátokhoz túl gyakran, ezért ez így jön ki hogy kár hogy messze költöztetek. Ebben a messze a lényeg, tehát hogy majd ne várják hogy ő ugrál onnan.
márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem gond ha csak a női ismerőseit hiányolja annyira.
márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem úgy jött le, hogy csak a hölgy ismikkel ilyen sajnálkozó.
márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!