Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férjem a női ismerőseivel?

Figyelt kérdés

Tehát ha beszélgetnek, mindig azt mondja nekik, hogy "ó, kár hogy ilyen messze költöztünk tőletek.." (észak pestről) Miközben nekem mindig azt mondja örül hogy ide költöztünk (dél buda)

Vagy egy 4 éves közös lányunk, és miost érkezik a kistesó. Most költöztünk a 11. kerületből el 10 év után egy kerülettel lejjebb. (22.)

És amikor csak beszélget a régi lányismerőseivel bármilyen formában, sajnálkozik nekik hogy ilyen messze kellett költöznie. Tőlük.

Ez csak nekem furcsa? Többször rajtakaptam már úgymond ilyen anomálián, hogy nekem (feleségének) örvendezik valaminek, de másnak meg siránkozik miatta, stb.. Nem értem. Ő azt mondja amikor szembesítettem ezekkel, hogy "Dehogy is, ő nem siránkozik SOHa senkinek arról, hogy valami rossz lenne" Tehát nem tudom megoldani. :D Hátha nektek van valami ötletetek. Kicsit rosszul esik. Talán jogosan.



márc. 15. 12:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Jaj hát férfiak nagy része nem szoktak ilyen nyálasan beszélgetni, csak sok nő. Azoknak muszáj is a szív mert meghalnak ha nincs, mondjuk én pont nem is értem nőként, hogy minek nekik ennyi szívet írni naponta tök távoli ismerősök vagy ismeretleneknek csoportokba is. Mi a foglalkozása? Ahhoz nem kellenek pletykafészek nők? Inkább az a gond ha veled nem kedves. De ne idegesítsd feleslegesen.
márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
O ha közelebb lenne a f.rka hozzájuk. Ez kb ez. Veled nuncs ilyen gond mert hozzád közel van ezért neked minek siránkozna nem te vagy messze.
márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Mert szeret segget nyalni
márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
Ne már ne hallgass ezekre. Én is állandóan ezt mondom barátoknak, egész egyszerűen mert utálok közlekedni mármint mondjuk kocsiban Pesten, villamos busz mind gáz, max bicikli ami jó, de azt se lehet mindenhol.. De ettől még nem fogok oda költözni ahol laknak.
márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, ide is felesleges bármit írni. Te úgyis kimagyaráznád magadnak. Ha ninden nővel a szemed láttára fugna is azt mondanád hogy te halucináltál aztán mennél főzni nekik, hogy dugás után még egyen a lányka.
márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Ilyen ez a házasság. Az, hogy veled csúnyán beszél, a többivel meg enyeleg ez elég egyértelmű. Lehet, hogy nem csal meg, de minél hamarabb érzékelteted vele, hogy baj van annál jobb.

Mert ha egyszer elkezd veled csúnyán bánni, az csak fokozódik, te meg egyre szarabbul leszel, egyre jobban megromlik a kapcsolat.

Tapasztalat.

márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!