Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Babát várok, nem bízom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát várok, nem bízom a páromban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit kacifántosan indult a kapcsolatunk, anno évekkel ezelőtt. A barátság extrákkal dologból lett egy komoly párkapcsolat. Amíg csak “barátok” voltunk, addig mindenki élte az életét….. mióta együtt vagyunk, azóta természetesen csak ketten vagyunk a kapcsolatban, nincs kikacsintgatás. Kiderült, hogy bár csak 1-2 év múlva szeretnénk babát, mégis teherbe estem. A kezdeti “sokk” ellenére természetesen örülünk, várjuk. Mégis azt érzem, hogy nem bízom benne. Kifejezetten nem ad okot, mindig a kedvemben jár, semmiben nem szenvedek hiányt mellette(sem érzelmi, sem materiális dolgokban), érzem, hogy szeret. Mégis azt érzem, hogy vannak dolgok, amikben nem őszinte. És ez egyszerűen felemészt. Sokszor van rossz kedvem, a gondolataim nagy részét az tölti ki, hogy mi van ha…


Azt gondolom, hogy az a probléma, hogy elég forgalmas életet élt, mielőtt összejöttünk. Rengeteg nővel volt dolga. Viszont azt is tudom, hogy ha nem gondolta volna velem komolyan, össze sem jöttünk volna. Illetve mondtam neki, hogy ha egyszer is megtudom , hogy félrelépett, akkor nem maradok vele.


Nem tőle várom a megoldást, én szeretnék a saját fejemben rendet tenni. Akik hasonló helyzetben voltak/vannak, hogyan alakítottátok ki magatokban a bizalmat?


márc. 16. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem. Voltatok előtte kivizsgáláson, mióta gumi nélkül szexeltek? Ha sok partnere volt, vagy neked, simán elkaphattok egymástól akármit. És már megint nem értem, hogy hogy lehet valaki véletlenül terhes, hacsak nem kiszakadt a gumi, bevetted a 72 órás tabit és így is megmaradt. Ha meg védekezés nélkül szexeltek, akkor hogyhogy nem szamtottatok rá, hogy ez lesz?
márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen a gyerekvállalás akkor ha csak úgy semmi alapon összeállnak az emberek. Ha lelép, lelép, ha nem, akkor nem. Ez ilyen.
márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

"Gratulálok! Klassz életetek lesz a babával, akit úgyis szerettetek volna valamikor, és örültök neki.

Félre a kételyekkel! Bízz a párodban! Szeretitek egymást, és mind a ketten örültök a gyereknek.

Miért nem bízol a párodban?

márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

A forgalmas életét az összeállás előtt kellett volna figyelembe venni. Mostmár bszhatod. 🤷‍♀️

Engem mondjuk zavart volna egy átjáróház, biztos, hogy nem feküdnék le vele soha. Pfejj!

márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon klassz lesz, pláne így, hogy nem is tervezték most, csak “becsúszott”, nem bíznak egymásban és a csávó mindenkit meg dugott már a környéken 🤣 kutyából nem lesz szalonna
márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Minek szülsz olyannak aki semmit nem tett le az asztalra ilyen tèren neked? Meg se kért.egy numera voltál neki eddig is
márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Beszélgessetek, sokat, ismerd meg és elmúlik a bizonytalanság (avagy éppen ellenkezőleg, egyértelmű lesz). Hogyha csak szexeltek, nem fog ez működni komoly párkapcsolatként!
márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
A gyerekedet sajnálom a legjobban...
márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Újabb egyedülálló anya felvonás. A jövő generációi javarészt azt se tudja majd, mi az hogy apa meg család. Habár most se.
márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Igen, babát vársz és nem bízol a párodban." Hogy mi lesz a vége nem tudom, meghalok egy züllött hajnalon.... "
márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!