Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsem vissza a páromba fektetett bizalmamat?

Figyelt kérdés

Korábban már csaltak meg, így - részben ezért - egy meglehetősen bizalmatlan férfi lettem. Rendkívül toxikus kapcsolatokba keveredtem és elkövettem azt a hibát, hogy minden probléma ellenére benne is maradtam ezekben. Valami gyerekes elképzelés vezérelt, hogy a szeretettel mindent meg lehet oldani. Rengeteg érzelmi manipulációt kellett megélnem, illetve még olyan is volt, hogy öngyilkossággal fenyegetett meg az egyik nő, amikor el akartam hagyni (hozzáteszem nem ok nélkül akartam pattanni: megcsalt, egy másik férfinál aludt és ezt el is ismerte, viszont elfogadni már nem tudta a következményeket).


Fiatal vagyok de már most belefáradtam abba, hogy minden ok nélkül a hátam mögött kever valaki másokkal. Személy szerint azt gondolom, hogy ezek a nők a saját mentális problémáik miatt képtelenek voltak bízni és inkább több vasat tartottak a tűzbe, hogy ha az egyik pasi lelép, akkor legyen egy másik. Lehet más is van a háttérben, nem tudom, de nem is lényeg.


A mostani kapcsolatom fiatal, egy velem egyidős, fiatal nővel zajlik. Az ismerkedésünkkor kiderült, hogy házas, de egy éve nem tartja a kapcsolatot a férjével. Legalábbis ekkor még ezt mondta nekem. A válással anyagi és egyéb (?) okok miatt vártak/várnak - elvileg. A férfi szülei egyedül miattam tudták meg, hogy válni akar a párom (kiakadtam és mondtam, hogy ha nincs válás, akkor lelépek).


Kiderült, hogy a barátnőm rendszeresen chatelt és telefonált a férjével. Az autója műszaki dolgait a férjével csináltatta meg - holott nekem azt mondta, hogy már semmi köze nincs hozzá.


A aggodalmaim miatt konkrétan felkerestem a férjét. Először azt mondta, hogy még mindig várt a feleségére, hátha visszamegy hozzá. Illetve hozzátette, hogy nem is tudta, hogy a másik pasiján kívül én is benne vagyok a képben. Én ekkor szakítani akartam, de másnap felkeresett a férje, hogy igazából mindenben hazudott, csak rosszat akart a feleségének.


Utánanéztem a másik pasinak, akinek csak a keresztnevét mondta párom és azt, hogy már nincs vele. Azonban gyanús lett, hogy volt egy ugyanannyi idős és keresztnevű pasas, akit ő rendszeresen vitt munkába. Nekem azt mondta, hogy a nővére kéréséből vitte, mert nem volt a pasasnak autója és a nővére megkérte, hogy vigye be.


Akkoriban megemlítette ezt a pasit, hogy ne értsek félre semmit. Nem beszélnek, nincs Facebookja sem, csak viszi melóba stb.


A férje után ezt nem akartam elhinni és lecsekkoltam mindent. A pasassal rendszeresen, naponta beszélt 20-30-40 perceket munkában. A pasi címére rendelgetett kaját. Olyan is volt, hogy Facebookon először az én profilomra keresett rá a párom, majd utána közvetlenül a másik férfira (megindokolni nem tudta miért).


Mindenféle magyarázatot adott nekem, számtalanszor hazudott akkor is, amikor faggattam. Az egyik barátnőjének még azt is leírta, hogy a férje üti, de a másik pasit szereti, hetente összejárnak több alkalommal és még én is képbe kerültem: erre azt mondta nekem, hogy hazudott a barátnőjének.


Olyat is csinált, hogy azt mondta elmegy valahova és nem tudunk találkozni. Lecsekkoltam azt is és kiderült, hogy egyáltalán nem ott volt, ahol állította, hogy van. Még kamu képeket is küldött nekem. 1 hónap után vallotta csak be, amikor csőbe húztam.


Egy tiszta káosz volt az egész, idegileg kikészültem. A barátnőm váltig állítja, hogy nem csalt meg és hogy kezdjük tiszta lappal. Hazudni hazudott és "megbánta", arra kért bocsássak meg.


Megpróbáltuk és hetekig minden rendben is volt, de néha bekattanok és elkezdek utánanézni annak, hogy mit csinál. Elég egy apróság, egy szokatlan dolog és elkezdek kattogni, hogy megint miben hazudhat nekem.


Hogyan építsem vissza a kapcsolatunk elején lévő bizalmamat, amikor még semmi furcsaság nem volt? Úgy érzem bekattantam és néha elkap a gyűlölet, amiért ezt tette velem. Hihetetlenül sokat hazudott nekem szemrebbenés nélkül és nagyon nehéz hinnem neki.


dec. 16. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy. Hagyjad már a fenébe. Ha csak kiemelkedően nem jó csaj (hatalmas dudákkal), akkor keress normálisabbat. Ez egy kóros hazudozó, sajnos nekem is van ilyen ismerősöm (unokahúg), aki olyan nyilvánvalóan pofátlanul hazudik mindenről, még apróságokról is, hogy szerintem beteg. A te nőd is ilyen lehet, vagy beteges hazudozó, vagy simán kihasználja, akit lehet.
dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Szakíts vele, mert fel vagy megint szarvazva és kezdj el önfejlesztésbe és az emberismeret se ártana akár pszichológiai tanácsadás.
dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd. Bár ugy nez ki szerelmes jolelku srac vagy aki úgyis ad esélyt a tiszta lapnak, de szerintem nem jó jel ez a sok hazudozás. Nem tudja megmagyarazni mit miert tett? Hat ha nekem tiszta a lelkiismeretem es neha fullentettem is es lebuktam, megtudom magyarazni mi miert volt.

Meg hogy kamu képet kuldott? Mi oka volt titkolozni? Nem hiszem hogy ha azt mondja neked elmegy pl egy csajos estére akkor ne értenéd meg...vagy mégis mit csinalt amiert kamu kepet kellett kuldenie? Ezeken kene elgondolkodni. Vagyis nem azon hogy miert kellett kamu képet kuldenie hanem hogy minek vagy így vele? Egy rendes lány kellene akiben az elejetol tudsz bízni. Nekem is volt olyen barátom és a végén még én voltam a hulye hogy miert kerdezoskodok egy ido utan. Lepni kell

dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a káoszt hagynám. Nem kár érte!
dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Végig. Ez nagyon nem az én stílusom de.... : HAGYD EZT A P*SÁT... KÉRLEK! hazudik. Egyértelmű. Túl sok a kérdőjel.... Nagyon sok. Nem kell visseaépítened semmilyen bizalmat, jogos a gyűlölet.. Kérlek keress egy olyan nőt aki őszinte és hűséges hozzád.
márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!