Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Nagyot csalódtam a páromban.

Figyelt kérdés

Sziasztok a minap amikor a párom mutogatott a telefonján néhány régebbi (1 éves) képet, ott volt egy beszélgetés a tesójával, amiben arról volt szó, hogy szakítson-e velem, mert van egy lány a közelében, akivel "könnyebb lenne"....mivel közel van hozzá, mi távkapcsolatban éltünk másfél évig, most nemrég költöztünk össze szóval ez a gond megoldódott, de borzasztóan rosszul esett, hogy miközben nekem fel se hozta ezt, hogy szakítani akarna, a tesójával ilyeneket beszélt hogy az a másik lány, is szép, meg könnyebb lenne vele, közel lakik stb, és ilyenkor már kb 7 hónapja együtt voltunk. Nekem ez nagyon fáj mivel én azt hittem, hogy eszébe sem jutna más nő, hiszen úgy viselkedett és hangoztatta is.

Ezt még nem mondtam neki, hogy megláttam ezt az üzenetet, de az őszinteség híve vagyok, csak nem volt még bátorságom elmondani neki, de addig meg csak felemészt az egész, ami szintén nem jó. Tudom, nem volt szép dolog megnézni a telefonját, de nem gondoltam volna hogy egy ilyenre fogok találni.

Tudom, hogy szeret engem, de ilyet írt a tesójának, hogy "ha szingli vagyok nem találok senkit magamnak, ha meg van valakim jönnek a lehetőségek"

Pardon? Nem felvágásból, ő is tudja, hogy nekem is sok férfi irkál de pont nem érdekelnek, mert én 1 embert szeretek, őt!! Az egész családom ellen fordultam érte mindig is, mert ők azt mondják, hogy nem elég jó nekem ez a fiú, de én mindig védtem őt! Ő meg kibeszél a testvérének, hogy lehet, hogy találkozgat ezzel a lánnyal pár hónapot, és ha jobban kijön vele, mint velem, akkor velem szakít??? Én nem egy pótlék akarok lenni. Úgy tudom, nem találkozgatott azzal a lánnyal de ki tudja ezek után :) ezt se gondoltam volna, mert folyton azt mondja, hogy rá néz más nőre :) ennyit a tiszteletről. És a tesója biztatta, hogy nem fogadott nekem hűséget, nincs közös gyerekünk, miért ne találkozhatna más lánnyal, amiről nem tudok az nem fáj nekem. Ezt a felfogást én gyűlölöm mert én mindent elmondok neki és úgy tudtam eddig, hogy ő is. Én 24, ő 26 éves.


Engedjem el, mert már egy éves beszélgetés, és azóta összeköltöztünk, vagy hozzam fel neki? :((



2022. okt. 21. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

26 éves!

Persze h bizonytalan, párkapcsolatban még nincs elkötelezve, nem vagytok házasok, képlékeny még az élete.

Még egy házas gyerekes 40 estől elvárható lenne hogy ne akarjon már pattogni, mert a masikkal kib.szás is lenne, de egy voltaképp még önmagát is kereső huszonévestől?

2022. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Beszéld meg vele!

De!


Amit írt, hogy ha szingli akkor … ez tipikus dolog, mindenki így gondolja és szokta is hangoztatni. Dumáltak, tesó próbálta a könnyebb helyzet felé billenteni őt. Ennek ellenére kitartott melletted és már össze is költöztetek.

Én semmi mást nem csinálok csak küldök neki egy hatalmas pacsit, hogy volt f@sza és kitartott melletted.

2022. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké, hogy fiatalok vagyunk és keressük még önmagunkat, de akkor miért hiteget, hogy ő majd velem szeretne családot és ebben teljesen biztos? Ha még a kapcsolatunkban sem biztos?!
2022. okt. 21. 11:04
 4/12 A kérdező kommentje:
2- es válasz: valóban kitartottunk egymás mellett, köszönöm a választ
2022. okt. 21. 11:05
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Az élet nem más, mint csalódások sorozata :) Gyerekként ezért boldogabb az ember, aztán ahogy telik az idő, és jönnek a csalódások, lesz egyre kevésbé elérhető a boldogság, végül teljesen eltűnik. Na, az az út vége.
2022. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

#2-es vagyok

Beszéld meg vele ha nem tudod magadban ezt feldolgozni.

De a korodbelieknél szerintem rohadtul nem ez a jellemző, hogy fennáll egy ilyen szitu és a nehezebb utat válasszák. Szerintem nézd más szemmel ezt a dolgot, ő valójában a kísértés ellenére állta a sarat mert a tesó egyértelműen az ebben a sztoriban.

Lehet, hogy veszekedés lesz belőle ha felhozod de mivel kitartott nem hiszem, hogy rosszul alakulna.

Ne komplikáld túl ez egy tipikus faszis beszélgetés volt és jól alakult. Ez a (ha nincs baj ne csináljunk) szerintem.

2022. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Hat szerintem ez nagyon gaz dolog, teljesen jogos, hogy ez rosszul esik neked.

Senkinek nem kötelező huszonévesen kapcsolatban lenni, annak főleg nem, aki úgy erzi, bizonytalan. Ha már együtt van velem valaki komoly kapcsolat címszó alatt (tehát hűségesek vagyunk és mindent megbeszelunk, fiatalon is!), akkor az a minimum, hogy nem azon gondolkozik, lelép e fel év után mással.

Nálam ez szakító ok lenne, bennem ez nagyon melyen eltorne valamit.

Ha bizonytalan az erzelmeiben, azt beszelje meg veled, ne pedig egy másik csajjal akarja kipróbálni a kapcsolatosdit a hátad mögött, aztán akivel meg “jobb”, azzal marad… szánalom ez a viselkedés.


24N

2022. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Számomra is elképesztőek ezek a válaszok, az egyetlen valid érv amellett, hogy miért ne aggassza a kérdezőt a beszélgetés, legfeljebb az lehetne, hogy már nem tegnap történt, de az említett hsz-ek felpontozottságából úgy látszik, a többség szerint magával a beszélgetéssel sincsen különösebb probléma. "Kitartott a kísértés ellenére" LOL, eleve nem a testvér vetette fel, hogy szakítania kellene, hanem a kérdező pasijának az agyából pattant ki az ötlet, ami aligha fordulhatott volna elő, ha annyira odáig lett volna a kérdezőért, mint állította mindig is. Valószínűbbnek tartom, hogy ott és akkor azért nem dobbantott, mert tartott attól, hogy végül két szék közül a padlóra seggelne (ő maga írta, hogy találkozgatna a másik csajjal(!), és majd csak akkor engedné el a kérdezőt, ha már biztos lenne, hogy nélküle sem marad egyedül). Szóval ja, itt egyedül az lehet a biztató, hogy azóta volt ideje biztosabbá válni a kapcsolatban. De egy ilyen után én nem tudnék meggyőződve lenni a kérdező helyében arról, hogy legközelebb, ha lesz a közelében egy "jó lehetőségnek" (mintha valami befektetésről lenne szó amúgy) ígérkező nő, nem kerül majd ugyanilyen krízisbe azzal kapcsolatban, hogy jobban megéri-e velem maradnia, mint kapni az alkalmon. Ha meg nem érzi készen magát az elköteleződésre, akkor ne olyat hülyítsen azzal, hogy igen, akiről tudja, hogy nagyon komolyan veszi a kettőjük kapcsolatát, hanem játsszon nyílt lappal, és keressen olyat, akivel kölcsönösen "szárnypróbálgatásként"/kísérletként tekintenek egymásra, end of story.
2022. okt. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az utolsó két válasz adóval teljes mértékben.

Hagyjuk már hogy huszonéves akkor még bizonytalan,bárki lehet az..és nem feltétlen kapcsolat terén.


Velem is volt hasonló,hallgattam is a megértéseimre és bele néztem az exem telefonjába és lám..találtam ott érdekes dolgokat.Rohadtul fájt amiket ott olvastam,és tudtam hog ez így már nem lesz hosszú életű mert hazudott nekem.


Természetes hogy bizalmatlanná váltál,hiába 1 éves beszélgetés..

Viszont annyit hozzátennék hogy valóban kitartott melletted a partnered és nem indult mást keresni.

2022. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem akartam magamban tartani, így tegnap felhoztam neki ezt, mert tudomásomra jutott, hogy beszélgettek/ismerkedtek is ezzel a nővel de a beszélgetést már törölte!

Azt mondja, hogy nem akart semmit tőle, amit nem hiszek el hiszen akkor miért írta volna a tesójának a hátam mögött, hogy megfordult ez a fejében, oké, hogy végül nem csalt meg de engem ez is bizonytalanná tesz. Titkolózás, hogy ki ne derüljön bármi is.

A csaj is hajtott rá különben, hívta közös programokra, és nagyon kíváncsi lennék, hogy a párom miként válaszolt ezekre, mert azt elfelejtette mondani, hogy van barátnője :) Onnan tudom, hogy a tesójának írta, hogy mi lesz ha kiderül, hogy van barátnője és a csaj is offolja őt meg én is.

Végül még akkor összevesztek valamin ezzel a nővel és azóta nem beszélgetnek. Csalódtam, de nem akarom emiatt otthagyni a páromat mert tudom, hogy szeret, csak félek, hogy a jövőben is előfordul hasonló eset, azt már nem fogom ennyiben hagyni! Ha már elvileg rá se nézne más nőre, ja!

2022. okt. 23. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!