Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
Elmentünk a játszótérre a férjemmel és a kisfiunkkal. Most tanult meg járni, de nagyon fürge. Egy pillanatra ültem le megpihenni, a párom a kicsivel “sétált”. Abban az egy pillanatban amikor nem figyeltem, akkorát zuhant a gyerek, hogy véres lett a foga és csupa horzsolás az arca. Tudom hogy megesnek az ilyen balesetek, de nem az 1. eset hogy a párom nem figyelt vagy túl flegma volt és sérülés lett belöle. (Lezuhant babakorában a pelenkázóasztalról, ágyról, becsípte az ujjait amikor a szekrénnyel meg fiókokkal játszott stb.) Amikor meg megkérdeztem hogy hogy a francba történt ez, csak annyit mondott hogy “fogd be”. Jogtalanul lennék mérges rá vagy túlspirázom? Az is kérdés hogy akkor sose hagyhatom kettesben öket mert mindig azon fogok kattogni hogy vajon most mi fog történni?
márc. 17. 21:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Kérem a kommentekben ne írjátok hogy a válás az egyetlen megoldás, mert nem vagyok erre kiváncsi.
márc. 17. 21:47
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát, baleset akkor is előfordulhat, ha veled van a gyerek. De azt reagálni, hogy fogd be, rendkívül intelligens jellemre vall. Vajon miért ezt választottad gyermeked apjának?
márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Akkor maradj vele örökre és szülj még ötöt ennek az alkalmas embernek🤷
márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

A baj csak azzal van ha azt mondja fogd be...

A többi....sajnos hagyni kell őket elesni is! Ezt nem kerülheted el.

márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen. Nem is a baleset miatt, az tényleg előfordulhat akkor is, ha figyel az ember. Viszont az nem oké, hogy ő sosem figyel rá rendesen és így nem mered egy kicsit se vele hagyni a gyereket, mert gyakran lesz belőle valami sérülés. Az meg a hab a tortán, hogy "fogd be".
márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sosem volt egy villámgyors alkat, ez azóta lett probléma, amióta apuka lett. Mert ha túl lassú, nem tudja megakadályozni a baleseteket. Csak akkor emelem fel a hangom ha a lassúsága miatt megsérül a gyerek. De már annyi baleset volt hogy gondolom nem is akarja már hallani amit mondanék neki.
márc. 17. 21:54
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Az én lányom tőlem szó szerint karnyújtasnyira is esett már nagyokat. Ezt nem mindig lehet kivédeni.

De a "fogd be" nem a legjobb reakció.

Veled sose történt vele baleset??


Exem volt ilyen hogy bármi történt a gyerekkel mindig hibás voltam.

Tavaly nyáron egy láthatásról olyan arcsérüléssel hozta vissza, hogy halványan ugyan, de még most 9 hónap után is látszik...


Ezzel nem azt akarom mondani hogy veled van a baj, de tény hogy ilyen esetben nem egymást kellene szapulni, hanem csakis a gyereket vigasztalni. Ilyen balesetek lesznek még, csak nagyobb ne legyen.

márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem a balesettel és a megakadályozásával van a baj. Bölcsiben oviban szarnak rá, hányszor esik el. Itt a pali gáz. Ha nekem mondaná, hogy fogjam be, menne a mamájához. Nekem nem kell egy trágyadomb. Ezt tanítja majd a gyereknek, anyád fogja be...
márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Azért mondja, hogy fogd be mert tehetetlen. Ha nem akarod elhagyni sehogy se akkor állítsd le, hogy veled úgy ne beszéljen és kaparja magát össze.
márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akarta ő (is) a gyereket? Olyan, mintha nem értene hozzá, nincs is türelme hozzá, és ezen nem is akar változtatni. Ezen sürgősen kellene változtatnia, mielőtt nagyobb baj megesik.
márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!