Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életetek legrosszabb párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek legrosszabb párkapcsolatában mi volt a hiba?

Figyelt kérdés

márc. 18. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírt leszakadni az anyjáról.

Ha elutaztunk 200 km-re wellnessezni, akkor is képes lett volna egy füttyentésre hazamenni mert anyu telefonált hogy kell neki egy csomag liszt.

márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Magas korkülönbséggel rendelkező távkapcsolatom megdöglése után 2019-ben beleugrottam egy sokkal fiatalabbal, aki 18 évesnek mondta magát. Külön pikantériaként utólag kiderült, hogy 17 éves volt és direkt hazudott. Pedig 14-es a szexuális korhatár, de v.sz.l. így csavart be már több fickót is. Meglepően jól indult, de mégis éretlen tacskó volt. Egy akkori barátommal együtt hárman elutaztunk túrázni. Már ott kezdődött egy kis vita, nagyon sértődékeny voltam akkor, hegytetőn hátrahagytak, eltűntek, ott várakoztam... Majd szóltak, hogy másik úton lementek és ott várnak engem. Amikor én még fent voltam és nem tudtam semmiről. Az ideg elkapott, mert ilyenkor bármire lehet gondolni és ráadásul nálam idősebb haverom felelőtlenül jelöletlen meredek útra vitte a diák-életű páromat nélkülem. S akkor még azt sem tudtuk, hogy nem 18 éves. Ebből óriási gáz is lehetett volna és a 39 éves srác ennyire jóképességű volt. Megcsináltam a balhét ebből, mind a kettővel összevesztem. Másnapon kibékültünk, de innentől kezdve megbicsaklott a bizalom és nem éppen érdeklődését mutatta. Egyik esetben tőlem ment melóba és visszajött volna, de más történt. Elengedte valamiért sokkal előbb a főnök és ő hazament. Mert nem érezte magát komfortosan. Aztán megígért segítségeket is lemondott. Jogosan kértem számon, ami neki hiszti volt. Kis fiatal mocsokként neki állt feljebb, hogy ő nem hisztit akar. Eléggé ocsmány módon szakított és nem is élőben. Aztán 2 éven belül alábbi következő sztorit alkotta az említett barátocska.


Mostani párom mellett behozott valakit társaságra, az illető összeugrasztott egész bandát nyaraláson, páromnak voltak megszűnés alatt álló mentális problémái, az illető bizonyos okok miatt ellenem bosszú miatt el tudta szakítani páromat hosszú időre, és az ügybe beszállt barátocska. Páromat irányították és felhasználták erre-arra, én el lettem zavarva. Párom magához tért, visszatért hozzám, barátocska nem hagyta abba, és onnantól ő kettőnket híresztelt bolondnak. Távoltartási végzés lett belőle, ennyit a barátságról. Páromat visszakaptam, barátomat elveszítettem egy életre. Nincs kizárva, hogy barátocska felelős a 17 éves viselt dolgai miatt is. Ez egyértelműen soha nem derül ki, bár kicsit sikerült beszélni vele és sok boldogságot kívánt nekünk. ^.^ A korának hazugságában abszolút hibás.


35/F

márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
A 17 éves mellett még nem jöttem rá teljesen és barátocska is visszaédesgette magát. Aztán érdekből ellenem fordult, de e páromat én nem hagytam.
márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Hogy elképesztően naív voltam. A csaj az egyik haverommal akart összejönni és kitalálta, hogy velem fogja féltékennyé tenni. Egyik nap olyan szerelmes voltam, hogy a csillagokat lehoztam neki az égről, másik nap nem állt velem szóba mert éppen a másik srác figyelmét próbálta felkelteni. Ez majd 2 hónapig tartott mire rájöttem, hogy milyen kis édeshármasnak vagyok részese. A leányzó 2 nyereg közé pottyant és úgy elküldtem a ...ba hogy zengett a környék, baráti társaságunkba mindenki hallotta. Szerencsére utána eltűnt az életemből, mai napig nagyon morcos vagyok rá.
márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!