Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy "féltékeny"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy "féltékeny" vagyok a párom tesojara?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már csitri és ő sem az, viszont nem voltak valami jó és egészséges kapcsolataim, a mostani páromon kívül de hát persze ha problémák nincsenek én generálok magamnak. Na most mivel mindketten felnőtt elfoglalt emberek vagyunk, így nem tudunk olyan sokszor találkozni mint azt szeretnénk (o külön lakik, én meg itthon mert még tanulok és nem tehettem meg hogy elkoltozzek, így kb hetente 2-3 napot töltünk együtt, akkor mindig ott alszok) én általában mindent tulgondolok, viszont a párom szerencsére ebben nagyon megerto, és ha tudja mindig leirja, hogy mit csinál éppen, hogy hol van, stb. Na most az utóbbi időben megfigyeltem, hogy több időt tölt a tesojaval (fiú teso) mint velem, és volt olyan, hogy amiatt tett arrébb egy programot velem, mert a tesojaval már megvolt beszélve valami, majd mikor mondtam, hogy miért nem mondja le ot, hiszen kb minden másnap találkoznak teljesen kivolt akadva, mintha a tesója fontosabb lenne. Nyilván vannak olyan helyzetek mikor a család az első, és azt is tudom, hogy nem a párodnak kell a fő prioritásnak lennie egy kapcsolatban, de azert én sem helyezem a hugomat a párom elé, ha már vele megvan beszélve valami. Előző heten kb minden második nap a tesojaval találkozott, vagy a tesója volt nála, vagy a tesojaval volt bulizni amiatt én nem mehettem. Próbáltam vele ezeket megbeszelni és elmondani, hogy én ennél több időt szeretnék együtt tölteni ezen még teljesen kiakadt hogy hat de a tesojara is kell időt szakítania mert alig látja. Sosem gondoltam volna, hogy féltékeny leszek valakinek a testverere őszintén, mert sosem voltam meg egyik kapcsolatomban sem, de en mint akinek van tesója és jó kapcsolatban is van vele, nem gondolom, hogy ez normális viselkedés. Én nem vagyok annyira fontos? Mert nyilván mindenkinek arra van ideje ani fontos. Mostanában úgy érzem nagyon sokszor, hogy nem is én vagyok a barátnője hanem a tesója. Valaki volt hasonló helyzetben? Hogyan tudnám ezt rendbe tenni? Nagyon köszönöm a válaszokat

Egy aggodalmas 24 éves nő (párom 28)



márc. 18. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Több időt kell vele töltened. Ha elmegy bulizni a tesójával, menj te is velük. Beszéljetek meg előre egy héttel, hogy mit csináltok, mikor vagytok együt stb. és azon ne változtasson.


Ha ennek ellenére nem vesz figyelembe téged, akkor ennyi volt :(

márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked most sincs egészséges párkapcsolatod. Abban a heti 2-3 napban amikor találkoztok mit csináltok? Lehet, hogy ez csak szexkapcsolat, csak te látsz többet bele.
márc. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám ezt rendbe tenni?"


Szakítással.

márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, egyértelműen nem szexkapcsolat, járunk ide oda, egesz sokat beszélünk és mindig elmondja, hogy szeret, ki is mutatja, szóval tényleg egy nagyon jólelkű ember, csak ezt kezdtem el mostanában érezni, hogy a tesója fontosabb mint en
márc. 19. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennek fordítva kellene lenni, szerintem. Én is jóban vagyok a családommal és közelállunk egymashoz, de a barátnőm volt mindig is az első. És általában nem kötelességből, hanem egyszerűen vártam, hogy találkozzunk végre és vele akartam lenni. Évek után is, nem tudom ti mióta vagytok együtt, de talán nem is olyan fontos ebben a kerdesben.


Egyebkent a kapcsolatom vege felé az en parom is sokat volt a "testverevel"... szóval a helyedben eloszor is utána járnék hogy tenyleg vele van-e.

Es ha igen , akkor ezt muszáj megbeszelned vele, mert szerintem ez érzelmileg nagyobb távolság egy kapcsolatban, mint kellene , hogyha ennyiszer lemond téged .

márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!