Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kiakadt, hogy egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kiakadt, hogy egy jó haverja összejött az “exével”. Szerintetek ez normális? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
2.5 éve együtt volt együtt a párom a csajjal mindössze 1 hónapig(!), ráadásul a párom mondta ki anno a végét. Most mégis ki van akadva, hogy a haverja összejött vele. Mi 1,5 éve vagyunk együtt.

2023. aug. 1. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több tényezőn múlik. Egy kis bosszuság oké, de ha nagyon kiakad, akkor azért fucsa. Főleg, mivel nagyon rövid ideig volt a lánnyal.
2023. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De a legfurább hogy még a csajra is neheztel
2023. aug. 1. 21:39
 3/14 Mendy98 ***** válasza:
100%

Mert van egy ilyen szabály, hogy a haver/barát exére nem nyomulunk.

Ez aféle szolidaritás és tiszteletmegadás.

2023. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem lennének érzései nem érdekelné
2023. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire áll közel a párod ehhez a "haverjához"? Nem lehet, hogy azért borult ki, mert így gyakrabban kell látnia az exét, amihez semmi kedve nincs?
2023. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

A haverok sose jönnek össze exekkel.

Vagy ha igen, sose voltak jó haverok.

Tudom klisés, de ami a legtöbb fiú fejében benne van, a "Tesó Kódex"

Amit az igazi barátok, szavak nélkül is tudnak, hogy mit lehet és mit nem.

Ez úgy érzésben, lelkileg benne van a fiúkban, ha jó barátokról van szó.

2023. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát elég jóban volt az exével eddig…szóval nem hiszem hogy nem akarná látni
2023. aug. 1. 21:57
 8/14 anonim válasza:
100%
Teljesen jogos,én is voltam ikyen helyzetben az exem egy volt jó barátnőmmel jött össze,és mind kettőn kiakadtam,az ilyesmit nehezen dolgozza fle az ember,hiába 1 hónap,ha 1 hónapot is adsz valakinek és szét is mentek,adták annyit magadból,hogy tiszteljenek,és nézzenek valamibe,de mégis hátba szúrták,a hátba szúrás egy leírhatatlan borzalmas érzés,amikor azon töprengsz,hogy mivel érdemelhetted ki,hogy ezt tegyék,talán önsajnáltatás is,de ettől függetlenül szerethet,énis tiszta szivemből szerettem ez idő alatt a páromat.
2023. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
olyan mintha magadról és az exedről lenne szó...
2023. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolom csak azert zavarja mert sok mindent elmondhat a baratnak..
2023. aug. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!