Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi a terve a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi a terve a páromnak vissza akar menni a volt párjához mert több órát ott van ez normális dolog? Olvasd tovább katt rá!

Figyelt kérdés

A történet!

Szerelmesek lettünk egymásba, volt élettársi kapcsolatunk mind kettőnknek nekem 15 év a Fanni 13 év és gyerek is van itt és ott is, a Fanni lebukott, mert bántalmazta a volt ura, én feláldiztam, családom házam is, áldozatott hoztunk és összeköltöztunk, albérletbe mi ketten és a párom fia én, féltekeny is vagyok mert nagyon szép anyuka, egy pár hónapja beszélget a párom a volt urával, tracspartiznak napi szinten, hivás és chat is,(van bizonyíték is) amikor én nem hallom vagy látom, és nem csak a gyerekkel kapcsolatos dolgokat beszélik meg, nagyon sokszor dicséri, hogy mennyivel biztosabb anyagi háttér volt, neki a volt ura, én persze mivel tudom, hogy cseverésznek én nem fektetek bele sok pénzt, mert hoppon maradok, pedig nagyon szeretem ezt a nőt, azt mondja bizzak benne, de nem hiszek neki, mert nagyon sokat elhallgat vagy hazudik nő léttére. Azt is szokta mondani a sok vita miatt a nő, hogy ő boldogtalan rosszabb vagyok mint a volt párja mert ki készitem a féltékenységemmel, és az anyagiak is probléma neki mert számolgatni kell neki, (külön kasszán vagyunk)... Ő állítólag nagyon szeret. Összeségében több a vita mint a jó napok aránya (az ágyi élmények verhetetlen neki is nekem is) mert ugye férfi léttemre ki hagyná szó nélkül, maga a tudat, hogy még most is a volt exet nézi jobban valamibe, mert onnan van gyerek, köztünk pedig semmi nincs, még egy gyufás doboz se.

Most már ő is viszi a gyereket az urához néha pár órat ott is van, ez normális dolog időtt tölteni a volttal? Azt mondja hűséges hozzám, bár mi is így jöttönk össze hütlenek voltunk, és megszerettük egymást, csak lehet hogy ő kapaszkodna vissza. Vajon mi lehet a terve vissza megy a volt párjához?

Multheten szombaton és vasárnap ő vitte ki a gyereket az apjához gyanús volt így ellenőriztem a bugyit és vizes volt erre azt mondta rá pár napra hogy hüvelyi folyása van ez is lehet tudom, azóta mert meggyanúsítottam hogy lefeküdt a volt párjával albérletbe csak vagyunk és beszélgetünk szakítani akar velem, csak még a gyerekét rendezem a tábor miatt szívességből mert ha rajtam múlna már rég itt hagytam volna nem vagyok benne biztos hogy hüvelyi folyás volt,a hónap végén dől el hogy hogyan tovább.



#hűtlenség #Lopvást beszélget a hátam mögött #Exxel töltött idő #Féltékenységböl vita #Azt mondja bizzak benne #Életem legnagyobb szerelme ez a milf
2023. júl. 8. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg vissza fog hozzá menni. Gyorsan megöli a szerelmet a pénztelenség.
2023. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk, hogy mit akar?

Lehet, hogy összejön egy harmadikkal. Ebből a katyvaszból nehéz bármit kihámozni. Te féltékeny vagy, ő eleve hűtlen típus, anyagilag rosszabb helyzetben van, te meg nem tervezel vele hosszú távra. Minek kivárni, hogy visszamenjen? Miért nem szakítasz te?

2023. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jó, mind 2 hűtlenek..kb annyira bízik benned mint te benne ...A penztelesèg egy gyermek mellett nagyon rossz dolog nem maga miatt ...Vissza fog menni hozzá de ne sajnáld mert mint kiderült pénzt nem fektetsz bele de gondolom azt elvarod ,h egy tányér étel jusson neked is ...na ne ért félre de ez a nő már érzi, h számítani rád nem lehet ..hibáztatni is felesleges hisz ő is feladott mindent érted....megprobàltàtok ennyi
2023. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!