Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom,letitkosította az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom,letitkosította az ismerős listáját. miért?

Figyelt kérdés

tehát. anyit kell,tudni hogy ez előtti kapcsolataim mind azon mentek tönkre hogy , próbáltak nekem,hazudni ,manupipulálni azoka a férfiak akikkel kapcsolatot kezdtem. De én minden,esetbe hamar rájottem hogy hazudnak ,mert én mindig figyelmes voltam mindenkinél arra hogy facebokon kiket jelöl be mennyivel több ismerőse lesz, kik azok ,kiket követ. és nyilván egyértelműen nők voltak a dologban. és az előzőkben volt olyan,férfi aki be is valotta hogy ő ilyen , ez ellen nem tud mit tenni . kell neki egy viselős meg egy ünneplő.....és én minden,esetbe véget vetettem az ilyen kapcsolatnak ahol kiderült a hazugság.sok férfi ilyen mert engem is nap,mint nap,gyerekes feleséges barátnős férfiak is bejelölnek facebokon. tehátmielőtt akárki felhivná a figyelmemet arra hogy a bizalom ugy a bizalom .nem. minden kapcsolatomban bizalmatlan vagyok ezek miatt. hiába mondja bárki,hogy egy kapcsolat alapja a bizalom . ez a mai világban csak félig meddig igaz saját szememmel,látom bőrömön tapasztalom és 1valami ami engem érdekel egy kapcsolatban. hogy ne legyek ugy kihasználva hogy melettem van más is.

szóval a kérdésem kiirásának oka hogy van egy parom aki eddigiek kozul a legnormalisabb legmindenebb amit kivanhatnek mindentegtesz ertem.... de ma reggelre letitkositotta az ismeros listajat. holott tudja azokat amiket itt most leirtam.

most nem ertem miert . meg hogy tegyem szova ne tegyem szova. felek,hogy noket akar jelolgetni es ezt azert csinalta.

ha őt elmarom magam mellől akkor eselyem nincs egy olyan kapcsoaltra ami olyanba fordulna hogy csalad. es nagyon szerelmes vagyok,bele., de ez hivy nem latok bele abba mit csianl fbn igy hogy meg nem élünk együtt ez

kikészít . vannak lány barátai kiskori vagy késöbbi velük beszél kapcsolatot tart látom ir velük mondja . engem ez nem érdekel csak az hogyelettem ne ismerkedjen. szerintetek kérdezzem meg miért titkosította le ?



márc. 20. 09:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán egyszerűen nem kívánja azt, hogy nyomozgass utána. Neked is és neki is van privátszférája, amit szeretne, hogy tiszteletben tarts...


Ez persze csak egy elgondolás.

márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Előled én is letitkosítanám, már bocs. Mondjuk amúgy is le van, mert exem szakitas után elkezdett irogatni a férfi ismerőseimnek... De férjemnek se látom, es nem a nők miatt, hanem hogy az ismerősei ne rajta keresztül nézegessék egymást, mondjuk nála ez üzleti ok is.


Senki nem szeretné hogy kellemetlen helyzetbe hozd. Nekem nincs mit titkolni, de ha a pasim állandóan azon logna (vagy lógott volna) kik az ismerőseim, én is jobb esetben titkossá tenném, rosszabban őt vágnám ki. Vagy te boldogan végigmondod mind a nemtudomén 200-at, hogy "ő általánosba volt osztálytarsam, ő gimiben, ő unokatesóm, ő keresztanyám fia", stb stb?

De téged is miért jelölgetnek? Engem csak ritkán találnak meg teljesen idegenek, azokkal nem is szoktam foglalkozni. Akikkel van több közös ismerős, az meg más.


Egyébként meg értelmes pasinak nem ismerőse a szeretője, vagyis semmi értelme ennek a faces marhaságnak. Az hogy te kifogtál 1-2 ilyen kretént aki még büszke is rá, az nem azt jelenti hogy mind ilyen.

márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem sose volt nyilvanos
márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs onbizalmad egyedul maradsz
márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
A Facebook mindenkinek letitkositotta az ismerőseit mások előtt.
márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5. De azért ajánlasban feldobja másoknak az ismerősöket.:(
márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5. ez nem igaz.másokét aki nyilvánossá vagy ismerősök előtt láthatóvá teszi. azt ugynaugy meg lehet nézni.
márc. 20. 09:43
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mások miatt. Én is mások miatt tettem. Bizalmat veszteni, akkor kellene, ha nyomos indokot ad rá. Az nem nyomos indok, hogy azért nem szavazol bizalmat a mostani párodnak, mert az előző mind meg akart csalni vagy megcsalt. Ha meg úgy gondolod, hogy minden férfi olyan, akkor minek neked társ? Akkor fogadd el, hogy minden pasi ilyen és maradj egyedül. Ezzel a hozzáállással hamar szét fogod cseszni a legjobbanak induló kapcsolatodat is. Nem ártana helyrerakatni magadban a dolgokat külső segítséggel.
márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez de beteges dolog...
márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%

Mindennek van oka.

Valószínű nem azért, mert őszinte.

márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!