Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rosszul érzem magam a kapcsolatban mióta összeköltöztem a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Annyi a történet, hogy másfél éve vagyunk együtt, ebből 2 hónapja lakunk is együtt egy albérletben. Amíg nem laktunk együtt, addig sokkal nehezebb volt, a barátnőm utálja a magányt, és neki sokkal több együtt töltött időre van szüksége. Amivel alapvetően nincsen gondom, mert nagyon szeretem őt, de én introvertált vagyok, és nekem meg sokkal több egyedüllétre van szükségem, amit ő nem tud elfogadni.

Azt hittem, hogy ha összeköltözünk, akkor megnyugszik, és jobb lesz, de nem lett az sajnos. Mikor 1 napra haza akartam menni a szüleimhez, teljesen kiborult, hogy mi az, hogy én nélküle akarok lenni, hogy neki az az alap, hogy velem van, mert szeret engem, és én nem is szeretem őt, mert egyedül hagyom egy napra. És hogy fel sem fogom, hogy milyen rossz neki egyedül.

Továbbá én napi 8-10 órát dolgozok, ő meg napi pár órát részmunkaidőben. Az ő fizetése arra elég, hogy kifizesse a lakbér felét, de amúgy az én fizetésemből élünk és finanszírozunk mindent. Sok nap vagyok nagyon fáradt este, és arra van erőm, hogy lefeküdjek. Emiatt a szex se jó, és csak heti 4-5x szexelünk, amit kevesel, neki minimum napi 7 kellene, de nem vagyok rá képes, annyira fáradt vagyok. Ha home office-ba vagyok, akkor is házimunkát akar rámtukmálni, mert úgyis otthon vagyok, meg menjünk sétálni, stb. És sokszor erre panaszkodik, hogy nem töltünk elég időt együtt, de nem tudok mit csinálni, nem sok szabadidőm van.


Nem tudom mit tegyek. Az ő oldalát is megértem, de én ezt így nem fogom bírni.



márc. 20. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Menj vissza a mamához!
márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez nem barátnő hanem egy energiavámpír. Még olvasni is fájt, pedig nő vagyok, én ettől tuti megőrülnék rövid úton.
márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal a lány, jól sejtem? Vagy legalábbis érzelmileg totál éretlen. Javasolnám hogy mesélj neki az olyan dolgokról mint az introvertált és az extrovertált közötti különbség, a részmunkaidő és a teljes 8-10 órás munkaidő közti különbség, esetleg a felerezsi és a valódi élet valódi költségei közötti különbségről. Cikkekkel is megtámogathatod ezt a műveletet, bár van egy olyan sejtésem hogy nem fogja meghatni.

Az is probléma hogy ő folyamat rajtad csüng és "nincs kimozgatva" kellően, gondololom se nem hobbizik se nem sportol, csak nyomogatja a telefont, nem csoda a napi minimum 7 (lol) szex elvárása se, a napja fénypontjai ezek bizonyára.

Ez az egész tarthatatlan és nem normális helyzet. Vagy beszéljétek át komolyan hogy legyen egyenlőbb a helyzet, vagy marad a szakítás és különköltözés. Mert ebbe így csak bele fogsz rokkani, azt meg azért csak nem kellene, főleg egy kapcsolat miatt. Nagyon másról kellene szólnia ennek az egésznek, szóval ne hagyd magad tovább kihasználni semmiképp.

márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2-vel egyetértek. Energiavámpír. Vagy egy kibírhatatlan, féltékeny ribi. (Féltékeny a szüleidre most. Később majd a haverjaidra, kolléganőidre stb.) Az idő előrehaladtával csak rosszabb lesz, érzelmileg fog zsarolni, hisztizni.


Lapát.

márc. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsémet így tette lelkileg egy csaj.Mindig mindent együtt akart csinálni,elmarta a barátait,ellehetetlenítette a hobbiját,végén azt akarta,hogy a szüleivel is csak telefonon érintkezzen.

Szegény srác teljesen maga alatt volt,de aztán erőt vett magán és szó szerint kidobta a csajt,zárat cserélt, telefont váltott és most van egy helyes új párja,akivel boldog, mindkettőnek van baráti köre, sokszor külön utaznak ide-oda velük. Ősszel esküdtek egyébként.

A volt kullancs csaj pedig állítólag azóta két pasitól is ki lett rakva,mert az is a mániája,hogy össze akar hamar költözni.


Ha van egy kis eszed a saját jól felfogott érdekedben lezárod ezt az érzelmi rabságot ! Mert aztán késő lesz .

márc. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezt még olvasni is fájt. Menekülj, vagy rakd ki. Rendesen csomagolj neki össze és rakd kiba cuccait az ajtó elé. Ha ellopják így járt.
márc. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nem tudnám elviselni a barátnődet. :D

Szerintem ülj le vele beszélni, mondd el neki ezeket őszintén. És mondd meg neki, ha nem változik, külön költözés lesz, mert teljesen leszedál a hülye dolgaival.

Nagyon nem normális az ahogy viszonyul a közös életetekhez.

márc. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el dolgozni ha nem keres eleget, akkor vége.
márc. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hiba volt összeköltözni vele. Csak egy megoldás van, külön keeell költözni. Még jobb lenne, ha szakítanátok. Beszélni nem hiszem, hogy érdemes vele, az ilyen típusú emberek nem alkalmasak az értelmes beszédre.

N

márc. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a barátnőddel, ő egy pióca, aki a véred szívja és még fenyegetni is fog hogyha elhagyod megöli magát, téged, mindkettőtöket.
márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!