Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó időbeosztás?

Figyelt kérdés

Kértem barátnőm hogy vegye ki ő is a részét az itthoni teendőkből.

Ne az legyen hogy minden ilyen hétvégére marad. Mert semmi másról nem szólnak a hétvégék. Hiába csináljuk közösen délutánra elfárad és ő feküdni akar. Ezzel nem lenne baj, na de minden alkalommal?!


Mondtam hogy hétkozben is meg lehet csinálni apránként, így hogy utána pihenni is tud még, nem úgy hogy semmit nem csinál itthon hétkozbe, de akkor se akar jönni programra - ha már nem foglalkozik itthon semmivel-, vagy vlmi közös dologra, mert a napi munka ugye.. így se hétvégén se hétkozben nincsenek közös dolgok..


márc. 24. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat nem jó. Ha akarna akkor szakítana rád időt.
márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs neki ikertesoja? Mert én is szeretek otthon punnyadni, és a hazimumkát én is tömbösítem.


De edzeni még elmehetnénk előtte vagy utána . Illetve egy szex férjen már bele legalább 😁

márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Vedd már észre, hogy ez egy szar, minden héten erről rinyálsz.
márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Minden héten, hármas, de ez a kissebbik gond. A nagyobbik, hogy milyen régóta.
márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, drága barátom! Menekülj! Szakíts vele. Nem fog változni. Higyj nekem. Nem viccből mondom. Talalsz másik lányt, aki rendes, nem lusta. Sok sikert!
márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, ez csak azért ironikus, mert a csaj 8-10 órában melózik, a pasas - kérdező - meg kb mindig munkanélküli, de ő szidja a nőjét, hgoy lusta :D
márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!