Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan csak velem akar lenni, és folyton megsértődik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz fél éve, hogy együtt vagyunk, mindketten huszonéves egyetemisták, csak másik városokban járunk egyetemre (Pécs és Budapest). A szorgalmi időszak alatt az online oktatás miatt majdnem minden hétvégét együtt töltöttük. Neki ez az első kapcsolata, nekem a harmadik. A vizsgaidőszakban mondtam neki, hogy most egy hétvégén ne találkozzunk mert tanulnom kell, megértette. Azután találkoztunk (most hétvégén), majd mondtam neki, hogy a következő hétvége nem lesz jó (hétköznap dolgozom), mert egy barátnőm meghívott magához vidékre és nála leszek. Erre teljesen kiakadt, hogy én nem szeretnék vele találkozni, és miért a mi találkozásunk időpontjára szervezem a barátnőzést. Ezután azt is mondta, hogy ő úgy "vette" hogy minden hétvégén vele leszek. Normális ez? Mert az eszem eldobom tőle, megőrít. Azután azt is mondta, hogy nagyon reméli, többet nem lesz ilyen hogy egy hétvégén nem találkozunk. Erre mondtam neki, hogy amikor ősszel kezdődik a suli nagyon megeshet, mert nekem a suli és a munka mellett tanítási gyakorlatom is lesz, és valószínűleg nem fogok tudni minden hétvégén találkozni vele, úgy, hogy még haza is szeretnék majd menni a családomhoz, a barátaimrol nem is beszélve. Ki volt akadva, hogy ő meg tudja tenni azt, hogy mindig találkozik velem, én miért nem. Azt is hozzáteszem, hogy neki egy barátja sincsen. Folyton annyit csesztet ezzel, tolja a bűntudatkeltős "nem vagyok neked fontos?" dumákat állandóan, hogyha már egyáltalán nincs vele kedvem találkozni. Megváltozhat ez még, vagy szerintetek nem illunk ossze es nincs jövője a kapcsolatnak?

2021. jún. 9. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nincs jövője ennek a kapcsolatnak. Engedd el.
2021. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem fog megváltozni, sőt lehet az idő előrehaladtával csak rosszabb lesz főleg ha össze is költöztök..írtad, hogy nincsenek barátai ezért megeshet hogy majd téged is megpróbál eltíltani (kisajátítani) a sajátjaid-tól és állandóan féltékeny lesz valami miatt. Jobb most véget vetni, ha nem akar megváltozni. Az ilyenekre sajnos jellemző az érzelmi zsarolás.
2021. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Te jó ég!


Hirtelen azt hittem, hogy a barátnőm írta ki a kérdést, mert nagyon hasonló kapcsolatban vagyok.


Kivéve ez a tapadás dolog. De ugyanúgy Pécs Budapest. Ugyanúgy egyetemisták vagyunk, ugyanúgy nagyon sokat voltunk együtt a távoktatás miatt, de most a vizsgaidőszak elszakít minket. És mi is veszekszünk többet emiatt, de nem azért, mert... mert nem akarunk találkozni, csak nehéz a távkapcsolat, de már csak másfél hét.


De durván hasonló :D

Ja, és nekem és a barátnőmnek is vannak barátaink.


24f

2021. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
2 ilyet dobtam ki, mert egyiknek se voltak barátai, rám akaszkodtak, önzőek voltak, zsarolni PRÓBÁLTAK, na ekkor jött az offolás.
2021. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Nemtudom miért baj ez, én is kiakadnék ha egy barát fontosabb lenne mint a heti találkánk úgy, hogy nem is élünk együtt.

De hát akkor offold ha ennyire szabad akarsz lenni.

2021. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ötös, akkor te is hasonló jómadár vagy. Aki igazán szereti a párját megérti, hogy egy hétvégén elmegyek egy barátnőmmel találkozni akit októberben láttam utoljára, és a következő héten ugyanúgy tudunk találkozni. A párkapcsolat nem írhatja felül az összes más kapcsolatát (barátok, család) az embernek. De örülök neki, ha te egy olyan kapcsolatban jól érzed magad. Én nem szeretem elhanyagolni a barátaimat.
2021. jún. 9. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Selejtezd le a csókát, mert később még levegőt is csak az engedélyével vehetsz!!!

Én megszívtam egy ilyennel, és annyira rám telepedett (a szeretet jegyében) hogy majdnem megfulladtam!

Dolog volt kirúgni, mert még tapadt is. Rémálmaimban se jöjjön vissza!

2021. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!