Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ábrándultál már ki partnerből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábrándultál már ki partnerből, akár szakítás is lett abból, hogy együttélésnél igénytelen, koszos volt, a kapcsolat elején kijött a valódi személyisége vagy csak később?

Figyelt kérdés
Férfi vagy női partner volt?

márc. 24. 13:13
A kérdező szavazást indított:
Férfi partnerből / házastársból ábrándultam ki, de együtt maradtunk
Női partnerből / házastársból ábrándultam ki, de együtt maradtunk
Férfi partnerből / házastársból ábrándultam ki, már szakítottunk
Női partnerből / házastársból ábrándultam ki, már szakítottunk
Férfiakkal volt több ilyen kapcsolatom
Nőkkel volt több ilyen kapcsolatom
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki igénytelen és koszos, azt már együttélés előtt is látnám, de soha nem volt ilyen partnerem, csak rendszerető, igényes férfiakkal vagyok.
márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
sok disznó ember van és nem csak pasik tudnak kocsikban élni.
márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ábrándultam ki, de nem ezért lett szakítás. Férfi vagyok. Persze csak már együttélésnél dőltek ki csontvázak a szemrényből. Legalább a személyi higiéniája rendben volt.


Még annyit megemlitek hogy én se vagyok egy takarítás mániás, de inkább csak a "steril" koszt tűröm/hagyom.

márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Exem is ilyen nő volt.

38/F

márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
A nőkből is van ilyen sok, aki semmirekellő, igénytelen, lusta, nem takarít. Olyan párt szeretnék már, aki olyan mint én. Tiszta, meglátja a tennivalót, nem a másikra vár, hogy majd az megcsinálja. Igen, férfi vagyok, főzök, sütök,mosok, mosogatok, takarítok,wc- t fürdőt takarítok, de ezzel visszaéltek eddig.
márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
#5 nem akarsz összeköltözni velem? Hetero férfi vagyok 😁
márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6 Köszi, nem! Maradok a nőknél! 😀 Szerintem alap dolog, hogy egy kapcsolatban mind a két fél kiveszi a részét a tennivalókból.
márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
#5 nekem ez olyan fura, azért általában hasonló emberek hasonlókat vonzzanak, hogy lehet, hogy ha te igényes vagy és rendszerető, akkor nem ilyen nőket fogsz ki? Én ilyen nő vagyok és mint írtam, nem is volt soha kupis lusta pasim.
márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 Sajnos ilyet fogok ki. Nem sokat, mert nem vagyok egy szédelgő tipus, de az a szomorú, hogy sok ember ilyen. Tudnék mesélni neked. A hajad égnekállna. 😀
márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ex barátnőm (34F vagyok), nagyon ritkán takarított, a wc-t pucolni neki derogált, én kényes vagyok az ilyenekre(fürdőszoba, wc higiénia).

A főzés miatt is nyöszörgött egy csomószor, a ruháit én szedtem össze a lakás különböző pontjairól a mosáshoz - azt se nézte, hogy tele a szennyeskosár-. Nekem ezek rohadt kiábrándítók, és sok ilyen nő van.

márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!