Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ráütött a fejemre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ráütött a fejemre. Csak “poénból” tette szerinte, de engem nagyon megbántott. Szakítóok?

Figyelt kérdés

márc. 24. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A #vér alapján azt gondolom, hogy ez nagyon nem poén. Igen, szakító ok, ha valaki kezet mer emelni a párjára.
márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha poénkodtatok és oda vágott volna a párnával egy lazát játékból azzal nincs gond (már akinek). De ha veszekedés történt, vagy kötekedett, valami ilyesmi motiválta és jó nagyot vágott oda, hogy még vérzett is a fejed az komoly testi sértés. Ha van nyoma, dudor, véraláfutás orvoshoz kéne fordulni és feljelentést tenni ellene és elhagyni örökre. Ha nincs akkor is külön utakon kéne járni és soha többet nem foglalkozni vele, tiltás, törlés.
márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem mindegy hogyan történt. Ha csak játékosan, nem erősen tette, akkor nem lenne szakító ok számomra, esetleg jelezném neki, hogy máskor ilyet ne, mert nekem ez nem vicces. De ha aggresszíven, erősen ütött, akkor simán.
márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Ha egy vita alkalmával fejenvágott a sörösüveggel vagy kaptál egy állast, az valószínűleg gond.


Ha beszélgettetek vagy poénkodtatok és ő poénból fejen vágott, akkor nem gond.

márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#vér ??


Ez kicsit túlmegy a poénkodáson. De egyébként egy kis legyintést se tűrnék. Miféle emberek irogatnak ide, ez hihetetlen. Megalázóan ütögetjük a párunkat, ez csak poén? Miféle ócska prolik az ilyenek?

márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem önvédelmi bemutatót tartottatok, akkor hanyagolni kellene egy "ilyet".
márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
6! Te ilyen tipik besavanyodott fap.csa vagy? Ti nem szoktatok poénból rácsapni egymásra? Nem lennék a párod helyében, baromi karótnyelt ember lehetsz. Szerencsélten poénból rácsap a seggedre a serpenyővel, te meg sírva rohansz feljelenteni...szánalmas.
márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
#8 nem szoktuk egymás fejét ütögetni! Komolyan nem. Ha ezért fap.csa vagyok hát az vagyok 🤷 Amúgy nem is értem hogy jön ehhez a kérdéshez a serpenyővel seggrecsapás amikor a fej ütéséről van szó, #vér kulcsszóval. Erre kérdeztem rá hogy mégis mifene ez, milyen poén az ami vérzik, valamint leírtam a véleményem hogy SEMMIFÉLE FEJREÜTÉS vagy legyintés sem férne soha bele. Nem, nem fájna ha mondjuk két ujjal megbillentenék a fejem de nem férne bele. Azt mondanám hogy ez volt az első és az utolsó hogy a fejem megütötted. Kib.ottul megalázó mozdulat. A gyerekeimnek se tenném soha. A serpenyő meg... igazából említésre se méltó. Csapkodjátok nyugodtan egymást vele, vagy ütögessétek poénból egymás fejét ha ezen a szinten léteztek. Úgy éltek ahogy akartok, semmi közöm hozzá. Ahogy neked se ahhoz hogy nálunk nincs csapkodás.
márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!