Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra céloztam, hogy "hiányzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra céloztam, hogy "hiányzott a szex", de ezzel megbántottam a barátnőmet. Miért olyan nagy gond az, amit mondtam?

Figyelt kérdés

A barátnőm anyja egyedül él, tőlünk nagyob messze, tömegközlekedéssel nem megközelíthető egy nap alatt oda-vissza. A barátnőm anyja elutazott egy hétre, külföldre, valami régi barátnőjéhez, és nem talált senkit, aki figyelne a macskáira addig. A barátnőm felajánlotta, hogy ő megoldja, a vizsgáival ő is végzett már a félévben, az meg, hogy honnan végzi a home office-os munkát, az mindegy. Én viszont korábban elvàllaltam egy alkalmi melót arra a hétre, hétfőtől péntekig, nem akartam lemondani, így nem mentem vele, mert szombat reggel tudtam volna indulni, vasárnap meg jöttünk volna haza.

Amikor hazajött, akkor úgy vártam, hogy főztem neki vacsorát, elmentünk sétálni, korcsolyázni (ő is szeretette volna, szóval nem csak kirángattam a hidegre, még mielőtt felmerülne valakiben :D), fürdés után megmasszíroztam. Alvás előtt kicsit simogattam, mint mindig, de megfogtam a cicijét. Pont akkor találtam azt mondani, hogy "Ez már nagyon hiányzott". Megkezdte, hogy a szexre gondoltam-e, én meg naivan azt válaszoltam, hogy nem csak az. Ő meg ezt úgy vette fel, hogy a szex hiányzott nekem, és nagyon megbántódott.

Pedig szerintem elég egyértelmű, hogy nem úgy értettem, hogy CSAK a szex hiányzott, ha tényleg erről lenne szó, akkor érteném, hogy miért esne rosszul neki. De nem arról van szó, hogy a szex miatt hiányzott csak, szerintem elég egyértelmű, hogy nem csak azért vagyok vele. Egyáltalán miért baj, ha hiányzott a szex IS?


jan. 17. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Hogy jön ide az anyja?el se olvasom
jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ez azért nem a világ vége.
jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem megnántódott, hogy nem mentél vele, hogy fontosabb volt a munka, mint ő. Ezért sértődött meg, nem azért, amit mondtál.
jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván hogy hiányzott a szex IS. Gondolom neki is. Mit kell ezen megsértődni?
jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 De ezt mi megbeszéltük, hogy mi legyen. És tök oké volt neki, hogy maradok. Úgy ment el, hogy karácsony után majdnem 0-24 együtt voltunk 1-1 vizsga naoját leszámítva.
jan. 17. 16:11
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Még jó, hogy a lebeszélt munkáját nem adta fel, hogy anyuka cicáit őrizze. De persze.
jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
A barátnőd úgy érzi nem szereted őt. Most lehet az indokolatlanul, de okkal is részedről. Az első esetben önbizalma nincs, a másikban pedig te vetted el neki valamivel.
jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ezt miért nem tudod a barátnőddel megbeszélni? Hogy neki most mi esett rosszul?
jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Túlreagálja. Jellemző rá ez a gyerekes viselkedés?
jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Mondhattad volna, hogy "hiányoztál". És mennyire szép sztori lenne. Ehelyett megcsöcsörészed, és azt mondod, *ez* hiányzott.


Valószínűleg azért baj, mert ilyen seggnyalást nem csinálsz neki, csak úgy, hanem hogy a végén megdughasd.

jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!