Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátnőm, mit tegyek, hogy helyrehozzam (ha egyáltalán ez még helyrehozható)?

Figyelt kérdés

Történt, hogy barátnőm tegnap este kitalált egy játékot, mégpedig azt, hogy játsszuk el azt a szituációt, hogy mit tennék, ha egy másik lány megközelítene, aki nem ő. Ő felvett egy másik női karaktert, és elkezdett ,,nyomulni”, mintha egy idegen nő lenne. Ezzel poénkodtunk, hogy ellököm, leterítem a földre, stb., nevettünk rajta, viszont egy idő után a tudtára adtam, hogy nehezemre esik ezt játszani, és hogy legyen szives, hagyjuk abba, mert konkrétan azt a szituációt játsszuk el, ahogy m€gcs@lom őt. Ezt a kérésemet ignorálta, folytatta még egy kicsit, mégegyszer megkértem, azonban újra figyelmen kívül hagyta. Közben elmentem wc-re, ő pedig bement a szobába, majd mikor a szobába mentem, lefeküdtem, és a női karakter személyében újra elkezdte, itt már felém is került (az ő állítása szerint itt már nem játszott meg senkit, viszont tett utalásokat arra, hogy még mindig a karakterben van). Én itt már nem tudtam a szituációval semmit sem kezdeni, csak feküdtem, mint egy bot, és lassan megvártam, ahogy befejezi. Tartott kb. 5 percig, majd lefeküdt mellém, és látta, hogy a plafonra meredek. Megkérdezte, hogy mi a baj, én viszont inkább nem mondtam semmit, nehogy valamivel megsértsem őt, inkább meg szerettem volna várni, míg lenyugszom. Később este felhozódott ez a téma, hogy miért nem szerettem volna sz€x€lni vele, én pedig mondtam, hogy nyilván szerettem volna sz€xelni (itt már elég ideges voltam), viszont nem tudtam, hogy játszik-e még vagy nem. Ő erre mondta, hogy szerinte egyértelmű volt, hogy már nem a karaktert játssza, viszont a gond az, hogy nekem nem volt az, és ezért nem szerettem volna sz€xelni. Ekkor megkérdezte, hogy ,,akkor úgy érzed, hogy m€g*r0sz@kolt*l@k?” és ekkor az ideg beszélt belőlem, és mondtam, hogy ,,konkrétan”. Itt rettentően ideges lett (érthető okokból), mondta, hogy sosem esett még neki semmi ennyire rosszul, mint ez, és hogy az életben sosem fog engem sz£xuálisan megkívánni. Ekkor elmagyaráztam neki, hogy arra értettem, hogy a karaktert játszotta, és hogy az a karakter -r0sz@kolt m£g, mivel többszöri kérés után sem hagyta abba, viszont ez nem segített a helyzeten.

Én őszintén gondolom, hogy nagyon messze volt ez a -*g&r0sz@kol@stol, azonban az ideg beszélt belőlem, és sajnos kimondtam, de a szívemre teszem a kezem, egyáltalán nem gondoltam semmi ilyesmire abban a helyzetben.

Az ő véleménye ma reggelre sem változott, nem szakít velem, viszont mondta, hogy rettentő nehéz lesz azt újra elérni, hogy egyáltalán a sz*xet megkívánja velem (ismétlem, érthető okokból).

Tudni kell rólunk, hogy élünk, halunk egymásért, nagyon nagyon szeretjük egymást, szakításról ezért szó sincsen. Volt már régebben is olyan, hogy nagy vitánk volt, általában sikerült is megbeszélni, viszont itt sajnos nem látom a kiutat. Nem is a szakításról van szó, viszont ha tényleg nem kíván meg sz*xu@lisan, úgy a párkapcsolat is elég nehezen kivitelezhető.

Ebben szeretnék segítséget kérni. Szerintetek mivel hozzam helyre, ha egyáltalán helyre lehet hozni?

Mit kell tennem ahhoz, hogy ez semmissé váljon, és úgy éljünk tovább, mint ahogy eddig.

Mégegyszer mondom, betegesen szerelmesek vagyunk egymásba, konkrétan mindenemet odaadnám érte.

19/F

Köszönöm a válaszokat előre is!



márc. 15. 10:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vagy kamu,vagy barátnőddel gondok vannak. Wtf😂
márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egy mentális eset és ha van egy kis eszed elhagyod őt mert te is mentális eset leszel általa.
márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyetlen kérdés: Minek kell ilyen "játékokat" játszani, ha nem tudja helyén kezelni a szituációt?


Egyébként meg, ha elfogadtad volna a közeledést, akkor meg az lenne a baja, hogy "te most megcsaltad, azzal a karakterrel"?

Mert ugye azt írod, hogy "viszont tett utalásokat arra, hogy még mindig a karakterben van".


Ott kezdődik a dolog, hogy nem fogadja el az érzéseid. Te nem akartál ilyet játszani, rossz érzéseket keltett benned. Akkor most ki haragudhatna kire?

Többszöri felszólítás után sem hagyta abba azt, holott jelezted felé, hogy neked ez kellmetlen. Ha akkor abbahagyjátok, akkor most nem lenne ez a végkimenetel sem.


"Szerintetek mivel hozzam helyre, ha egyáltalán helyre lehet hozni?"

Tudod mi a "röhej"? Hogy nem is történt semmi konkrétan. Játszottatok egy h_lye játékot, most meg ültök a nemlétező problémába.

márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Mintha magunkat olvasnám, pedig mi jóval isősebbek vagyunk. Mivel nálunk gyakran fordult elő hasonló helyzet, ismerős a szitu, ennek alapján azt gondolom, hogy:

1. A barátnőd szélsőségesen éli meg az érzéseit. Ez nem feltétlenül baj, mert pont emiatt tud hamar túllendülni a negatív érzéseken, de vitathatatlan, hogy a másik fél számára ez ijesztő lehet.

2. Te túlagyalod, hogy a másik hogy fog reagálni, nem konfrontálódsz. Pedig ha kimondanád, hogy aktuálisan mit érzel/gondolsz, akkor a barátnőd arra tudna reagálni, sokkal kevesebb konfliktus lenne, mert utólag már sokkal nehezebb orvosolni a helyzeteket, mint a felmerülés pillanatában.

Kommunikáljatok egymással, próbáljátok megérteni a másik működését, érzéseit!

márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Bűntudatod van amiatt, hogy erőszakoskodott veled? Úgy hátsón rúgnám (nem szó szerint), hogy csak úgy porozna utána.


A barátnőd nem bízik benned, azt hiszi, hogy megcsalnád ezért történt a TESZTELÉS és mivel nem érte el amit akart (& nem akart tudatalatt) ezért rád kente, hogy te vagy a hibás.


Nagyon gyorsan menekülj tőle, tönkre fogja tenni az életed.

márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szex közben, szex után azonnal és szex után órákkal is negatív érzéseid vannak akkor valami nincs rendben, nem viselkedhetsz most úgy, mintha mi sem történt volna. Neki bejön ez a megcsalós szerepjáték, neked nem, ő mégis ráderőltette, ami nem volt szép. De akkor állj ki magadért továbbra is, mondd meg hogy egyelőre neked vannak negatív érzéseid, úgyhogy vegyen vissza az arcából meg a fenyegetőzésből.
márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"rettentő nehéz lesz azt újra elérni, hogy egyáltalán a sz*xet megkívánja velem (ismétlem, érthető okokból).


Tudni kell rólunk, hogy élünk, halunk egymásért"


A kettő üti egymást, az a baj. Mert ha én élek halok valakiért és rossz érzéseket keltek benne akkor mindent megteszek hogy jóvátegyem, nem még nekem áll feljebb és addig manipulálom a másikat amíg még ő érzi magát hibásnak.

márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy írtó gyerekes történet.
márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igaza van az utolsónak, írtó gyerekes történet, viszont egy ilyen szóval, hogy ,,megerőszakoltál”, nem szabad csak úgy dobálózni. Egyszerűbb lett volna mégegyszer megismételnem, hogy ,,kérlek, hagyd abba, mert nem érzem jól magam”. Igaza van a 2.-nak is, hogy mentális eset a barátnőm, rengetegszer alakul ki vita emiatt, én viszont egy végtelen türelmes csávó vagyok, aki ezt tudja a párjáról. Úgy vagyok vele, hogy inkább rágjunk át 30-szor egy témát, de tartsunk ki egymás mellett, mert egyszerűen nincs olyan téma, ami szakításig vihetne egy kapcsolatot.

Mai nap rengetegszer bocsánatot kértem tőle, és mondtam, hogy végtelenül megbántam. Ő is bocsánatot kért, hogy ,,erőszakosan” lépett fel, és leszögezte, hogy amit gondolt, az még mindig így van (tehát hogy nem tudja elképzelni, hogy valaha megkívánna újra, ha pedig valaha az életben még történne közöttünk valami szexuális töltetű dolog, akkor bizony Isten, hogy nem ő fogja kezdeményezni, mert nem akar kellemetlenséget okozni).


Úgy vagyok vele, hogy mindenféleképpen hagyni kellene időt, mert az eddigi tapasztalataim alapján ha hagytunk időt 1-1 nehezebb időszaknak, akkor helyrejöttek a dolgok. Rengeteget szoktunk kommunikálni, beszélgetni egymásról, a kapcsolatunkról és a terveinkről egymással. Hiszek abban, hogy nincs veszve semmi, és hogy újra a régi lehet minden (tudom, klisé, de akkor is hiszek benne).

márc. 15. 12:20
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Még 1-2 ilyen kapcsolat és rövid úton megtanulod majd hogy nem lehet mindent helyre hozni főleg úgy hogy a másik nem akarja. Mert a párod most sem akarja. Ilyen hülyeség miatt megsértődni....
márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!