Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta szexmentes házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta szexmentes házasság helyrehozható?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a feleségemmel, és van egy 4 éves gyerekünk. A szülés óta a feleségemnek egyszer sem volt kedve szexelni az évek alatt, pedig korábban élvezte az együttléteket. Fél évvel ezelőtt elkezdett fogamzásgátlót szedni, de így sem történt semmi köztünk. A minap viszont kezdeményezett. Simogatás, és csókolózás után kicsit megujjaztam, majd bele akart ülni, de sajnos annyira gyorsan elsültem, hogy be sem tudtam tenni tövig. Azóta megint csendesen, szinte csak mint két távoli rokon élünk egymás mellett. Tudom, hogy nem csal meg. Szinte az egész napot egymás pár méteres közelében töltjük. (Közös munkahely, hobbik, családlátogatások, bevásárlások.) Mit tehetnék, hogy újra fellobbanjon a láng?

márc. 26. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Randizni kéne együtt, párterápia is hasznos lehet és persze nem mindjárt szexelni hanem újból kezdeni, előbb együtt maszti, egymásra maszti, ujjazás, kézimunka, orális szex és csak aztán szex.
márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten szeretnétek, akkor helyrehozható. Beszélgessetek sokat, járjatok el kettesben, hangolódjatok újból egymásra. Esetleg párterápia is szóba jöhet. Ne siettesétek a dolgot, fokozatosan érd el hogy újra akarjon ő is téged.
márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ahol elmúlik a vágy ott nem is jön vissza..
márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fulár ***** válasza:
100%

Kényes szitu.Ha az akarat mindkét részről megvan én mindent is megpróbâlnék megtenni,hogy helyrehozzam.Persze csak ha van még egy csipetnyi vâgy és érzelem.

Nekem sajnos nem sikerült.13 év után külön vâltak az útjaink.

márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem ment.


6 éve vagyunk együtt, 3 éves a fiunk.

Gyerek elött minden rendben volt köztünk.

Szülés után valami megváltozott. Férjem onnantól elzárkózott. Nem volt benn a szülésnél, mielött valakiben ez felmerülne.

3 év alatt 2db szex volt köztünk.

Könyörögtem, próbálkoztam, de semmi.

2 év után mondtam, nekem ez nem megy, vagy terápia, vagy válás.

Belement a terápiába, nem miattam jött. A legelején még úgy volt, hogy javulást éreztem. Szex nem is, de ölelések, randik voltak. Aztán ahogy jött, úgy ment.

fél év elment így.

Beleuntam, lett egy szeretőm. Akiről igazából ki is tálaltam otthon, szóval nem volt titok. Férjem így is élt volna vígan. De nekem nem ment. 2 hónap után beadtam a válópert, még zajlik a válás.

márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem itt az a legnagyobb probléma, hogy 4 év alatt erről nem beszéltetek semmit??? Én még csak terhes vagyok, hektikusan alakul a szexuális életünk, egyikünkben sincs frusztráció, de többször beszélgettünk róla így is, hogy ki mit érez most ezzel kapcsolatban. Nem tudom elképzelni, hogy 4 évig kussban élnénk egymás mellett szex nélkül úgy, hogy nem merül fel ez a téma újra és újra és újra. Egyébként bármit meg lehet menteni, kis túlzással, ha mindkét fél akarja, és az alap a sok és őszinte kommunikáció, ha kell szakember bevonásával.
márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
minelk szed fogamzas gatlot ha nincs hormonalis betegsege es nem is szexeltek? amugy a fogamzzasgatlonak lehet libido csokkento hatasa.. sok helyen olte meg mar az intimitast az kartekony gyogyszer.
márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtatok múlik! Nálunk hasonló volt a szitu, a szülés előtt 2 naponta volt, és többnyire ő kezdeményezett, utána meg szinte semmi, de ha volt is,akkor se engedte,hogy betegyem, inkább szájjal kielégített. 7 év után elváltak útjaink, mert megbeszélni se lehetett vele semmit.
márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem, semmit sem tehetsz .
márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Van kedved szexelni?🌞
márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!