Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek egy kapcsolatban, hogyan kell viselkedni-e? Legyen tartása, kicsit legyen visszafogott? Ne legyen lábtörlő? Ne sírjon? Mondjatok jókat

Figyelt kérdés

márc. 26. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Semmi esetre se legyen lábtörlő! Álljon ki magáért, sírni pedig természetesen sírhat, de elég baj, ha már sírni kell valakinek, mert olyan szinten megy a veszekedés.


De nincs is ilyen, hogy "hogyan kell".. már szerencsére egyenlőek a felek és nem egy alárendelt szerepbe kell a nőknek tetszelegni és semmi esetre sem tárgyak..

márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Lábtörlő. Az a legjobb. Nyilván az #1. válaszolót más kérdésből ismerhetjük, hogy a férfi megfelelője… de attól még papucsnak lenni sem dicsőség.
márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogyan "kell" viselkedni. De, szerintem, ha nem önmagad vagy, akkor az egy szar kapcsolat.
márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

#2


Igen, tudjuk :D


Voltam már papucs (mert szívesen főznék a páromnak), lelketlen, senkiházi, feminista, nő aki magát férfinak adja ki, whitekhnight..


Mondtam már, verjétek ki a pöcsötöket és ne nekem hegyezzétek a dárdátokat, mert nem hat meg... :D

márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Normális ember módjára kell viselkedni és ugyanezt elvárni.
márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Én olyanokat látok valahogy hosszútávú kapcsolatoknak ahol valahogy a pasi azt erzi hogy örülhet a nőnek, es valamennyire "csicskák" is a pasik.

Pl társaságban vagyunk,a csaj kimegy. A pasi nem azt csinálja hogy oldottan bdszélget haverkodik tovább, hanem állandoan odapillantgat az ajtora, mikor jön vissza a párja. Mintha vmi életképtelen lenne nélkule, ill úgy hat. És a nőnek van mindig "igaza", az van amit ő akar. Ha az menni akar haza, akkor mennek. Meg ilyenek.8 éve együtt így.


És sok más hasonló ilyet látok.

márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nőként az egyenlőségre és a boldogságra törekszem. A párommal együtt takarítunk, együtt főzünk, együtt szoktunk bevásárolni, ha valami baj van akkor azon vagyunk, hogy megoldjuk. Mindketten dolgozunk. Semmilyen anyagi elvárásom nincs felé, ahogy neki sem felém. Együtt építjük fel az életünket. Figyelmesek vagyunk egymással szemben. A hobbink is közös, ugyanazokat szeretjük csinálni szabadidőnkben. Együtt fizetjük a számlákat is. Számomra ez a normális.
márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Lábtörlő ne legyen, amúgy meg add önmagadat és kész. Nyilván emberi határokon belül, ha egy borderlineos, féltékeny valaki vagy, akkor inkább ne add önmagad, de ilyen alap dolgokban, hogy mennyire legyél visszafogott, mikor sírj, stb, ne szabályokat akarj már követni.
márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

#4 én meg éppen rongy cafat mert merészelem kedvelni normál és a normál+ péniszt :) Friss élmény :D

Amúgy ez a kérdés te jó ég... szeretném tudni a nemét a kérdezőnek bár mindkét esetben gáz. Visszafogottnak lenni, nem sírni? Az ilyennek robot kell és egy pszichomókus, illetve ha nő akkor meg csak egy pszichomókus.

márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, az a baj, hogy hiába írják le, hogy légy normális ha nem tudod mit jelent az a szó, vagy számodra mást jelent. Ha nem ismered önmagad ki vagy, min kéne változtatni az baj.
márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!