Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek egy kapcsolatban, hogyan kell viselkedni-e? Legyen tartása, kicsit legyen visszafogott? Ne legyen lábtörlő? Ne sírjon? Mondjatok jókat

Figyelt kérdés

márc. 26. 20:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

#9


Ilyen ez a GYK. Tele mihaszna sértett kis törékeny lelkű jófiúkkal akik semmiről sem tehetnek soha és mindenki más a rossz. :D

márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
#11 nekem az elmúlt napok terméséből az a kedvencem hogy most már azért is mekkora szemetek vagyunk hogy értelmi sérültet nem fogadnánk el pedig annyira cuki és szeretni tudó.
márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Na, ez nekem új.


Az van csak meg, hogy nem fogadtok el, egy átlagos jólelkű pasit aki semmitől sem tehet és ok-okozati alapon azért frusztrált, mert miattatok nem jut szexhez. :D

márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
#13 nem tudom linkelni mert nem válaszoltam rá de hátha másnak megvan.
márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%

Csak figyelj oda a másikra és magadra. Nem kell túlságosan mindenre odafigyelni. De ha felmerül valami probléma, akkor segíthet.

Pl.: mondjuk van egy csípős humorod a lány meg rosszul viseli a megjegyzéseket. És látod rajta, hogy nem nevet csaj elhúzza a száját vagy nem beszél veled olyan sokat. Akkor elgondolkozol mi lehet a baj. Ja hogy a poén volt. Megmondod neki, hogy látod rajta, hogy kicsit zavarja a poén amit mondtál nem szerettelek volna vele megbántani bocsánat kissé csípős a humor érzékem.

Következtetés: a lánynál hanyagolod a vicceidet esetleg csak enyhébbeket mondhatsz.

Mindenki másnál barátoknál mehetnek a csípős poénok.

Amúgy a legegyszerűbb, ha megbeszéltek mindent.

De ne aggódj előre tényleg csak add magad aztán jönnek magától a dolgok.

Egy jó kapcsolathoz nem kell más, mint te és ő.

Ezenkívűl: figyelem, őszinteség, szeretet(magunk iránt és a másik iránt is)

márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát én nem lennék együtt olyannal, akivel nem tudok poénkodni. Ha nem bírja a humorom, az instant halál.
márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudnám elképzelni :D. De láttam már olyat ahol az egyik félnek a humora olyan volt, hogy másik nem tudta humornak felfogni és azon kívűl jól meg voltak.

Igazából a csípős humort csak példának hoztam

márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek elég, ha csak lehet szexelni meg összebújni a másikkal, a beszélgetés meg kimerül abban, hogy kivel mi történt aznap. Konkrétan jól meg csak a barátaikkal érzik magukat. Hát nemtom, nekem rohadt unalmas lenne egy ilyen kapcsolat. Az a jó, ha a másik is olyan, mint a legjobb barátaim csak plusz még vonzalom is van.
márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy érteni vélem a kérdést. :D

A visszafogottság nem árt a hétköznapokban, de azért tudja elengedni magát, ha arra megfelelő a társaság, otthon meg egyáltalán nincs szükség a visszafogottságra. Az meg szerintem alapvetően nemtől független, hogy van tartása egy embernek és nem lehet lábtörlőnek használni. Ha kell, szükség van rá, akkor szóljon vissza.


A sírással nem értem, hogy mi a gond. Van aki így tudja levezetni a feszültséget, ha erre van szüksége, akkor csak nyugodtan.


Számomra fontos, hogy legyen humora, ha szarkasztikus, esetleg kicsit morbid, az csak plusz pont. Képes legyen megérteni az összetettebb gondolatokat is, nem szeretem a faék biorobotokat. Legyen nyitott a világra amiben él, és ezt minden területre értem, akár egy utazás alatt, akár szex közben, akár új ételekről, élményekről van szó.


A legfontosabb pedig, hogy merjen nőnek lenni. :)

márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedjen úgy, ahogy boldog, ahogy neki az jó. Ha a másiknak ezzel gondja van, lehet minimális módon kompromisszumkésznek lenni (oda és vissza! tehát nem úgy, hogy neked kell változtatnod, neki nem), de ha már alapvető dolgokban nagyon különböztök és megy a feszkó, érdemesebb odébbállni.
márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!