Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az?,hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Rebeka2002 kérdése:

Miért van az?,hogy a párom folyamatosan meg aláz csúnyán beszél velem bárhol,mindennapos a kézemelés nála folyamatosan napi szinten iszik alkoholt,akkor még agresszívabb halálosan fenyeget hogy meg öl de utána el tel 10 perc es nyalizik

Figyelt kérdés

Folyt: hogy imádlak utána megint rá tör a hülyeség. Ha hozzá is akarok bújni egyből akkor el kezd fogdosni és , hogy ő … akar , de ha én nem akarok és nem engedem neki magam akkor én vagyok a szar büdös k , hogy biztos van más valakim és azzal jön , hogy másnap be fog rúgni holott tudja utálom amikor iszik 😞 nincs egy olyan pillanat amikor meg ölelném akkor vissza ölelne neki egyből … jár az esze , puszilni nem lehet sőt csókolni se , de ha még is meg engedi akkor egyből el kezd fogdosni. Nagyon sokszor meg is szokott olyankor verni amikor nem engedem magam vagy rám kiabál 😞

Terrorba tart nem akar sehova sem engedni próbál tiltani a szüleimtől , barátnőimmel alig tudok miatta találkozni mert már azt vágja a fejemhez , hogy megyek csávózni .



márc. 27. 20:37
1 2 3
 1/24 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
RUN
márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ott és szakíts meg vele minden kapcsolatot.
márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
7%
Csak nem Varga Judithoz van szerencsénk?
márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert vagy még vele?
márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy nárcisztikus lelki nyomorék te meg butus vagy, hogy tűröd.
márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azért vagyok még vele mert hozzá nőttem nagyon es nehéz lenne el engedni :(
márc. 27. 20:51
 7/24 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Meg szeretnéd várni amíg félholtra ver? Vagy míg agyon? Vagy míg tönkre nem tesz annyira, hogy évekig rá se merj nézni egy férfira se, mert akkora traumát okozott neked ez a féreg, hogy senkiben nem tudsz bízni? Hagyd ott a francba. Semmibe vesz téged, nem szeret. Nem is kapsz tőle semmit csak verbális és fizikai erőszakot. Egy ilyen kapcsolatban akarsz szenvedni??
márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen, mert van mellette egy hülye, aki tűri.
márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"nehéz lenne el engedni"

Jobb nehezen elengedni, mint a rosszban benne maradni.

márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem menj hozzá, és szülj is neki!
márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!