Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az?,hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Rebeka2002 kérdése:

Miért van az?,hogy a párom folyamatosan meg aláz csúnyán beszél velem bárhol,mindennapos a kézemelés nála folyamatosan napi szinten iszik alkoholt,akkor még agresszívabb halálosan fenyeget hogy meg öl de utána el tel 10 perc es nyalizik

Figyelt kérdés

Folyt: hogy imádlak utána megint rá tör a hülyeség. Ha hozzá is akarok bújni egyből akkor el kezd fogdosni és , hogy ő … akar , de ha én nem akarok és nem engedem neki magam akkor én vagyok a szar büdös k , hogy biztos van más valakim és azzal jön , hogy másnap be fog rúgni holott tudja utálom amikor iszik 😞 nincs egy olyan pillanat amikor meg ölelném akkor vissza ölelne neki egyből … jár az esze , puszilni nem lehet sőt csókolni se , de ha még is meg engedi akkor egyből el kezd fogdosni. Nagyon sokszor meg is szokott olyankor verni amikor nem engedem magam vagy rám kiabál 😞

Terrorba tart nem akar sehova sem engedni próbál tiltani a szüleimtől , barátnőimmel alig tudok miatta találkozni mert már azt vágja a fejemhez , hogy megyek csávózni .



márc. 27. 20:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

Minek vagy vele?

És szedd le a neved, mert publikus.

márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz vagy kamu?
márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ő alapból nem tanulta meg, hogyan kell/lehet bánni a másik emberrel, valószínűleg nem volt neki mintája hozzá. Ehhez jön a link életmód, pluszban talált magának egy "boxzsákot".

Szerintem nem érdemes racionalizálni, hogy "miért vagyok vele", mert az emberek nagyon nagy többsége NEM erre vágyik, hanem egy normális életre, ami vele lehetetlen. Így azt mondom én is, hogy:

RUN!

márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Azért vagyok még vele mert hozzá nőttem nagyon es nehéz lenne el engedni :("


Aki megaláz, csúnyán beszél veled és ver?

márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

És még alkoholista is?

EZ kimaradt. A 14 voltam.

márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
#12 utóbbi 🤡
márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
Mert egy szociopata, narcisztikus barom.
márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
Akkor maradj vele ne panaszkodj sok boldogságot...
márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%

Szüleim pont így éltek.

Jó volt így felnőni, ezt látni.😕

Pakolj össze, és hagyd ott.

Ne ragaszkodj hozzá! Mindenkinek jobb lenne.

Azért kíváncsi lennék, hogy a szeretteid mit szólnak a kapcsolatodhoz?

Pl Szüleid.

márc. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van az?,hogy a párom folyamatosan meg aláz csúnyán beszél velem"


Mert hagyod!

Az én kérdésem pedig az lenne, hogy

Miért?

márc. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!