Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az?,hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Rebeka2002 kérdése:

Miért van az?,hogy a párom folyamatosan meg aláz csúnyán beszél velem bárhol,mindennapos a kézemelés nála folyamatosan napi szinten iszik alkoholt,akkor még agresszívabb halálosan fenyeget hogy meg öl de utána el tel 10 perc es nyalizik

Figyelt kérdés

Folyt: hogy imádlak utána megint rá tör a hülyeség. Ha hozzá is akarok bújni egyből akkor el kezd fogdosni és , hogy ő … akar , de ha én nem akarok és nem engedem neki magam akkor én vagyok a szar büdös k , hogy biztos van más valakim és azzal jön , hogy másnap be fog rúgni holott tudja utálom amikor iszik 😞 nincs egy olyan pillanat amikor meg ölelném akkor vissza ölelne neki egyből … jár az esze , puszilni nem lehet sőt csókolni se , de ha még is meg engedi akkor egyből el kezd fogdosni. Nagyon sokszor meg is szokott olyankor verni amikor nem engedem magam vagy rám kiabál 😞

Terrorba tart nem akar sehova sem engedni próbál tiltani a szüleimtől , barátnőimmel alig tudok miatta találkozni mert már azt vágja a fejemhez , hogy megyek csávózni .



márc. 27. 20:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
Majd kirugdos a házbol hogy észre vedd magad es húzz már el.
márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sajnos tapasztalatból beszélek, bármit teszel, bármit ígér, sajnos a valóság az, hogy soha nem fog megváltozni. Eleve egy rossz személyiségtípus, amit az alkohol még fel is erősít.

Hacsak nem ilyen kapcsolatban akarsz lenni életed végéig akkor azt ajánlom, hogy ne maradj vele.


Volt ilyen kapcsolatom. Próbáltam változtatni, elhittem, hogy képes leszokni az alkoholról, de nem tudta megtenni és engem fizikailag még nem is terrorizált a srác csak lelkileg bántott.

Nem engedheted ezt neki. Tudom, hogy nem könnyű, de hidd el, jobb lesz neked nélküle.

márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
84%

Remélem csak hangulatkeltő kamu (ami csak a Varga-Magyar ügy inspirált). A bántalmazottak átalában nem szokták a nevüket vállalni, mert szégyellik, ami velük történik.

Ha véletlenül mégsem kamu, muszáj lesz lelépni mellőle. Nehéznek hangzik, de meg kell lépni és később megérted, hogy ez volt a helyes döntés.

Manipulativ szennyládák bevett trükkje, hogy bántalmaznak, majd hirtelen mézesmázos és szerelmet vall. Szakítás után is jön virággal és bűnbánó fejjel, könyörög, hogy fogadd vissza (ne tedd). Majd hirtelen agresszív lesz, követ, zaklat, fenyeget, zsarol. Tettlegességig fajuló bántalmazó kapcsolatban nem voltam, de olyanban igen, ahol hansonlóan manipulatív volt a másik és végigment ezeken a lépcsőfokokon.

márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintetek csak panaszkodni akart, vagy odafigyel az intő szóra? Mert sztem szarik ránk és marad az agresszorral.
márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!