Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jobb szakítás után kibékül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jobb szakítás után kibékülni egy toxikus emberrel, egesz addig amíg az ember megunja es akkor már nem nehéz szakítani?

Figyelt kérdés

Sokan erőltetik az ötletet, hogy szakíts egy toxikus emberrel, amikor az ember lanya még nincs erre rákészülve lelkileg, mert még ragaszkodik, még működik a szex.

Ha így hagyja ott, sokáig fog még sóvárogni a pasi után.

Míg ha enged a vágynak, es folyton kibékül előbb utóbb rájön, hogy nincs kivel, nincs miért és ez a realizálas maga után vonja a szexualis elhidegülést is.

És voilá, vége a sóvárgásnak a “mi lett volna ha” típusú gondolatoknak, vagy esetleg annak a gondolatnak, hogy ez az ember az élete szerelme, csak nem tett bele apait anyait.


márc. 28. 08:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Magyarazkodnod kell hogy kielégítve legyen a válaszoló? Ezen kicsit felnevettem. Szerintem Te sem vagy rendben teljesen, a támadó stilusodat figyelembe véve.

De ha Te megcsalás után, ami neked fáj, inkább vele maradsz, akkor mit is vársz kedves kérdező? Mondjuk azt hogy maradj vele, mert kulonben szenvednél az egyedüllét miatt? Ha neked így jó, maradj vele. Te felelősséged.

márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Itt nemcsak megcsalasról van szó, hanem zsarol is. Szűkész. Hogy az ilyeneknek mint te, folyton kell a reszlet, a pletyka
márc. 28. 18:25
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, azért kérdeztem hogy legyen téma a mai csajos estén.

De hogy megértsd: Segíteni szerettem volna, azért kérdeztem rá, mikben nyilvánul meg hogy toxikus. Gondoltam hátha bárki itt tudna tanácsot adni, mégha nem is erre tért ki a kérdésed.

Nem szoktam ilyet írni, de több szempontból is jó lenne felkeresned egy szakembert.

márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Milyen érdekes, hogy itt a válaszolóknak hogy reagálsz, de a toxikus kapcsolatodból nem tudsz ugyanilyen vehemenciával kilépni...
márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig mindenki segítő szándékkal, illetve stílusban írt, te viszont mindenkire kivetíted a frusztrációdat!

Egyöntetűen úgy látjuk, hogy ami lehúz téged és nem szolgál, azt jobb időben elengedni, csak te erőlteted erőszakosan a véleményed továbbra is. Akkor minek tetted fel a kérdést, ha nem vagy kíváncsi az építő jellegű tanácsokra? Miért lenne pletyka tárgya egy névtelen ember magánélete, amikor fogalmunk sincs, hogy ki vagy, egyébként meg amúgy is teljesen mindegy nekünk?!... 😀

márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!