Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne újra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne újra szerelmes belém a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2021-ben ismerkedtem meg a főnökén keresztül [ Ő is beavatott lett kapcsolatban egy ideig]-de aztán kettesben kezdtünk el járni, kölcsönös volt a bizalom, szeretet. De az utóbbi két hétben a barátnőm nagyon sok időt tölt a bátyjánál, és három fiúval is láttam már beszélgetni este egy buliban. De én nemvagyok szőrösszívű, megkegyelneztem Neki. Azóta halványodott az ő részéről a szeretet, nem beszél velem annyit, ha én kezdeményezek Vele akkor nem érdekli őt a témám. Az ágyban is dominál, úgy mint eddig sohasem.

márc. 28. 12:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Április 7-én tervezem megkérni a kezét❤️
márc. 28. 12:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Április 7-én kiderül
márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát nem akarok beleszólni az életedbe, nyilván azt teszed amit jónak látsz, de nem tartom jó ötletnek a lánykérést. Először szerintem próbáljátok meg rendezni a kapcsolatotokat, mert ahogy látom nem áll túl stabil lábakon, sőt valójában amiket írtál, azokból az vehető ki, hogy ő már fél lábbal kint is van belőle.
márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

A barátnőd már nem lesz beléd szerelmes, egy személybe kétszer nem szerezhetsz belé.

Már kiszeretett belőled. Hiába veszed el válás lesz a vége, vagy megcsalás. Csak te harcolsz fölöslegesen. Bár nincs kizárva hogy legalább érzelmi téren nem hűtlen hozzád most is.

márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak alapján, amit eddig írtál, szerintem ez egy halott ügy / kapcsolat, kérdező.
márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem még, ha mind a ketten akarjátok és beletesztek mindent, menthető lehet. Beszélgessetek, párterápia, közös programok, új dolgok. Lehet esély, bár tényleg nem sok. Az eljegyzéssel szerintem se kapkodj.
márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hihetetlenül sajnállak kérdező. Szerintem minden menthető és azt gondolom, hogy ahogyan kezdenek leépülni a szerelem hormonok, másfél - két év után, úgy folyamatosan dolgozni kell az egészért, hogy működjön. Kőkemény munka egy jó kapcsolat, valóban megfontolandó a párterápia, de neki is akarni kell azt, hogy javuljon köztetek a viszony.
márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!