Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom túl hangos az ágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom túl hangos az ágyban és nem is fogja vissza magát, hanem csak "ront" a helyzeten. Mire jó ez neki?

Figyelt kérdés

Ideiglenesen befogadtuk a húgomat, a szomszédszobába, de ez egy másfél hónapos időszak, aminek két hét és vége.

A barátnőm mindig is hangos volt, igazából ezzel semmi baj nincs, nekem nem baj csak akkor sem moderálja magát, ha van nálunk valaki, mint most a húgom, de akkor is ez a helyzet, ha 1-3 estét az ő szülei, tesója, akárkije vagy én bármilyen családtagom van nálunk, vagy épp mi vagyunk másnál. És na, rohadt kellemetlen másnap úgy bárki szemébe nézni, hogy pontosan TUDOM, hogy mindent hallottak az estéből.

Nyilván vannak bizonyos praktikák, hogy mit csináljak akkor, amikor hangosabb az alap hangoknál, csókoljam meg, tegyek valamit a szájába és társai, de mostanában ezeket nem hagyja, ha fennáll annak a veszélye, hogy amúgy meghall minket valaki.

Azt állítja, hogy ő próbálkozik, de én ezt nem tapasztalom, sőt, az ellenkezőjét, még nehezményezi is utólag szóban, hogy xy dolgot miért csináltam (nyilván azért, hogy halkabb legyen)


márc. 28. 20:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10 Nem hiszem, hogy a húgom a baj, mert egyébként is ilyen hangos a barátnőm, ha amúgy biztos nem hallja más.

Befoghatom én a száját, betömhetem a bugyijával, odatehetem a párnát, stb, de amióta felhoztam, hogy visszafoghatná magát, azóta zavarja az ilyesmi. Előtte meg izgatónak találta.

márc. 28. 23:41
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor égjetek tovàbbra is mindenki előtt mint a rongy, szégyen és szànalmas...
márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Beteg a fejére már írták. Vagy meg akar szabadulni a testvéredtől, úgy érzi a magánszférátokban van, miatta kell halkabban lenni és nincs hozzá kedve. Egy önző, gyerekes, erkölcstelen perszóna, másra még véletlenül sincs tekintettel. Rád se lesz előbb utóbb.
márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez mondjuk még neked is lehet egy idő után lelombozó. Most még csak a másnap zavar,hogy mit szólnak akkor mások,de egy idő után már a szex közben is feszült leszel,hogy mikor kezd rá.

Nő vagyok,de emlékszem,volt egy pasim,akivel ment a dolog úgy,hogy a másik szobában aludtak. Na ö minden egyes lökésnél hangosan "ah,ah,ah". Én meg már a szemeimet forgattam,feszült voltam,mert hogy ki hall bennünket. Meguntam,lefordítottam magamról,és elmondtam neki,hogy ezt én egyáltalán nem élvezem így. Rajta lehetett javítani.

Beszélj vele,hogy neked ez nem annyira élvezetes.

márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%

Sok válasszal egyet értek még,ha normális módon is meg lehetne fogalmazni,nem úgy,mint egy paraszt.

Bár nem tudom mit vársz a válaszoktól.Ezt nem neked,hanem a barátnődnek kell megoldani.

Az 1es válasza kib*szott nagy baromság.Én soha nem vagyok hangos.Akkor se,ha nincs a közelben senki és mégis élvezem a szexet.

Van barátnőm akiről sztorikból tudom,hogy ő hangos,nem is kicsit.Többször is voltunk nyaraláson közös apartmanban,mégse hallotta őket soha senki.

29/N

márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"amióta felhoztam, hogy visszafoghatná magát, azóta zavarja az ilyesmi. Előtte meg izgatónak találta."

Kiváncsi lennék, hogy igazából mit érez, és hogy mindennek mi köze hozzád?

márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezd meg őt.
márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%
nekunk hiaba nyafogod ki magd... neki kell ugy elmondanod hogy megertse. a baj az hogy gatlastalan.. gondolom azert mert elotted olyan eletet elt hogy toltak mint a lopott biciklit ..
márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!