Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők, akik társas magányban élik a házasságukat/kapcsolatukat és szeretőn gondolkodnak?

Figyelt kérdés
márc. 31. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
őszintén kit érdekelnek?
márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Léteznek.
márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Úgy a többség.
márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Léteznek, de ők a férfiakkal ellentétben addig vannak társas magányban, ameddig ők azt úgy gondolják. Ha egy nő 17:00-kor úgy dönt hogy szeretőt akar, akkor 17:02-re már ott is lenne minimum 20-30 jelentkező.


Szóval kérdező, törődj bele hogy igen kevés az esélyed hogy pont te leszel a kiválasztott, vagy hogy a gyk-n ezzel a burkolt szexpartner kereső kérdéseddel célba érsz egy társas magányban élő nőnél. :)


Az is ellened dolgozik, hogy tele van a net olyan felületekkel, ahol direktbe szexpartnereket lehet találni a nőknek. Ott meg olyan férfiak vannak, akiknél így látatlanba megmondom hogy esélyed sincs.

Ha szexpartnert keres egy házas nő, akkor nem egy átlag Jóskát fog választani, hanem olyat amilyenről az este álmodott. Megteheti? Meg! Sajnos pontosan belelátok ebbe a piacba, név nélkül mondom hogy admin szinten bele tudok nézni bizonyos populáris társkeresőbe, illetve ismerek olyan férfiakat akik konkrétan abból élnek hogy nőket elégítenek ki. Átlag nőket. Meg akik beesnek nekik.


Annak az időknek már 20010-óta vége, amikor egy átlag pasi regisztrált egy szexpartner keresőbe, és tudott ismerkedni, esetleg válogatni. Azt is megsúgom hogy a nők részéről nem is vékony réteg fizetős. Konkrétan a reglapjuk egy burkolt hirdetés.


Igen, van sok nő aki társas magányban él, de sosem vinné rá a lélek hogy félrelépjen. Ugyanis a nőknek és a normális férfiaknak nem a szex fizikai része hiányzik, hanem az emberi érzelmek. Na, ezt meg onnan tudom, hogy már vagy 10 éve én is benne vagyok ebben a körben.

márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
4-es tökéletesen leirt mindent, nincs mit hozzáfűzni
márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
*2010-óta
márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

#4-es jó nagy baromságokat beszél :D

Amelyik nő ilyen kapcsolatban él, tudja hogy kb annyira nehéz jó szeretőt találni, mint egy normális, komoly kapcsolatot.

A 20-30 jelentkezőre inkább nem is mondok semmit..

márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz, csak válogatni kell nekik.

Nehogymár az is nehéz legyen.

márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

7. Akkor csak hogy érzékeltessem, még mindig jobb válogatni, mint a nagy semmit nézni. Én pl. most nem írok itt magamról semmit, de nem hiszem hogy annyira gáz lennék. Sok mindent elértem, az általad gázosnak tartott pasikkal nem is említeném magam egy lapon sem. Mégis mi van? Kizárólag a külsőségeket keresitek. "Dugunk?" jellegű megkereséseket hogy elutasítjátok megértem. Viszont komolyabb, érdeklődőbb levelet is felesleges írni, a helyesírást, a stilisztikát is ki lehet zárni mert nem ezt keresitek. Ti a "woooow" típusú férfit keresitek, aki egy vadállat jó értelemben. Hogy taj paraszt, hogy nem tud helyesen írni az mindegy is, legyen izgi, nézzen ki baromira jól, azaz legyen barna, nagy, izmos, modell arcú, igazi brutális férfiállat. Ez alatt nem álltok szóba senkivel, még akkor sem, ha ti nőben a kanyarban sem közelítitek meg az álmodott férfi típust. Már írtam, ez azért van mert megtehetitek. Ti válogathattok, mi átlag férfiak nem. Titeket megkeresnek, minket nem.


Azt azért megkérdezném, mert érzem hogy a válaszommal nem értesz egyet, hogy ha kapsz 30 idióta levelet, akkor vajon miért nem veszed azt az 1-2-őt észre, akik pl. normálisak? Ne is válaszolj, mondom: mert azok nem állompasik. Tudod ez olyan, mintha fordított esetben a férfiakat ostromolják a nők, mi meg fikáznánk titeket, hogy hát így meg úgy, meg hát egyikőtök sem néz ki 165/52, 34C, sportos, szeximádó filigrán nőnek. Nem lenne sértő? Mert az a helyzet, hogy ti nők ezt csináljátok. Aztán oda írjátok hogy az álompasi vagy senki. Azért ez egy picit abszurd. Mert most a poén kedvéért megnéztem a viszony.hu-n 5 oldalon keresztül a 35-45 éves nőket, és ha bomba nőt keresnék, bizony egyet sem találnék. Ha átlag nőre pályáznék, akkor a 60-65%-a az, a maradék átlagon aluli. Aztán az van, hogy az átlagon aluliak is olyan vágyakat fogalmaznak meg és írnak ki, hogy az már több mint vicces. Házas nőként 2 gyerekkel kiírja azt, hogy "keresi azt a gáláns, humorok jóképű lovagot, aki nem csak az ágyban nyújt felejthetlen kalandokat, hanem a hétköznapokban is izgalmas programokkal lep meg". Házas asszonyként... 161/79 44éves. Na itt kezdődnek a bajok. Én 182/85 48 évesen teljesen átlagos, ellenben értelmes, érzelmes nővel "beérném", diplomás, rendezett egzisztenciával, káros szokásoktól mentes , világot látott férfiként ott tartok, hogy besorolnak a fogatlan, írástudatlan bunkók közé. Mert hát ugye chipandale külső, pénz, nagypofa, uralkodó típus(amit ti határozottságnak tartotok), komolytalan életfelfogás(amit ti pörgősnek tartotok), barna, szakáll, tetoválás, domináns viselkedés stb. Erre buktok, ezt a típust keresitek.

Nencs ezzel baj, de akkor visszafelé ne azzal gyertek, hogy a szívezek csücske álompasi meg a 22 éves fittness modellekre hajt, és hát a férfiak mint általános halmaz, egy bunkó, ostoba senkiházi. Azaz a férfiak a 22 éves topmodellekre buknak és nem rátok. Esélyt sem adtok. Hát legyen így, de azért jó lenne ha észrevennétek hogy ebben az egészben nem a férfiakkal van a baj, hanem az extrém elképzeléseitekkel. Ajánlom Almássy Kitti videóit a témával kapcsolatban.


Ő elmondja hogy a kor embere, értem ezt rátok nőkre, nem az miatt szenved hogy nincs, hanem hogy túl nagy a választék. Hiába döntötök egy pasi mellett, nem örömöt okoz hanem feszültséget, mert ott van a fejetekben hogy oké, itt van, de tutira sokkal jobbat hagytam ki. Aztán ez kiteljesedik abban, hogy már választani sem akartok, ragaszkodtok az eszményképeitekhez. Mint mondtam, ezt nem az én felfedezésem, hanem egy szak-pszichológusé. Igaza van, ugyanis amióta az online tér ennyire elnyelte az emberi elmét, az élet párkapcsolati területén óriási problémák léptek fel ezen hatás miatt.


Azért azt te sem gondolod komolyan, hogy egy viszony.hu-n a 100.000 férfi között 99.990 írástudatlan idióta, így hát ti nők kizárólag válogatott senkiháziakkal vagytok elárasztva! Nem, nektek az ideálotok okozza a legtöbb bajt, futás van a délibáb után, senki sem elég jó, az önismeretetek teljesen le lett nullázva, mert úgy gondoljátok hogy nektek elég csak jelen lenni, ti tökéletesek vagytok, nektek csak a válogatás, az osztályozás jutott. Így hát hátradőltök mint biztos befutók akikre túljelentkezés van, nektek aztán semmi dolgotok magatokkal, hibátlannak érzitek magatokat, sőt egyenesen szépségkirálynőnek, főnyereménynek még akkor is, ha 44 évesen a 161sm-hez 79kg párosult cukorbetegséggel, egy érettségivel vagy eladó a penny-ben, vagy egy alkesz férjed, két gyereked, hónapról hónapra életek egy 45 négyzetméteres panelban, dohányzol, a ruhatárad már 5 éves, a 18 éves autótokat tegnap kellett eladni mert jött volna a behajtó mert a hitelt nincs miből fizetni stb. Sajnos ilyen felállásban is csúcskategóriás nőknek érzitek magatokat, magas lóról fikáztok nálatok 100X értékesebb férfiakat.Ha nem is szex, de még 3 értelmes levelet sem lehet veletek váltani.


Szóval azért érdemes lenne először önismeretet gyakorolni, mert elég unalmas már ez a minden a férfiak hibája, nincs értelmes, kedves, intelligens pasi, minden férfi bunkó...

márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Az idén 2 nő túráztatott. Ők írtak rám. Némi levelezés után elhalt. Férjezettek. Gyerekekkel. Kolbász hiányára panaszkodtak.
márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!