Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszélget velem a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszélget velem a férjem, miért?

Figyelt kérdés

Közel 20 éve együtt élünk. Mindketten érdekes területen dolgozunk, értelmesek vagyunk, sok közös témánk volt valaha. Az utóbbi pár évben azonban szinte egyáltalán nem beszélget velem. Ha én beszélek hozzá, egy-egy szavas válaszokat ad. Kizárólag akkor beszélget, ha szexet akar, mármint ha este próbálkozok beszélgetni és partner benne, akkor abból 10 perc alatt szex lesz. Szóval kicsit olyan, mintha csak azért kommunikálna velem, hogy legyen szex. Amúgy nem rossz a szexuális életünk, kicsit ritka, de heti 2-3 azért van.

Szerintetek van valakije, vagy ennyire megunta a társaságomat? :(

40/N



2023. márc. 29. 15:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Lehetséges, de több mint valószínű már nem szeret.
2023. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%

Tehát összefoglalom:

Évek óta nem beszélgettek és csak most merült fel benned, hogy esteleg baj van.

Noha neked nem jó így, mégis képes vagy vele szexelni.

Ne haragudj, de erre nem tudok mit mondani.

2023. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

#2


Lassan alakult ez így, persze gyerekek vannak, már nem kicsik, sokat is dolgozunk, tehát nem lógunk egymás nyakán nonstop, most otthon voltam egy műtét miatt egy hónapig és így tűnt fel gyakorlatilag, hogy szinte egyáltalán nem beszélgetünk. Nyilván a "hozz tojást is a boltból, hazafele meg ugorj be a gyerekekért" meg az "apukádnak mit vegyünk szülinapjára" típusú beszélgetéseken kívül értem, tehát nem az van, hogy hozzám se szól.

És igen, szexre mindenkinek szüksége van, nekem is, neki is, nem is hiszek a szexmegvonásban, szóval ahhoz durva dolognak kéne történnie, hogy ne szexeljek vele.

2023. márc. 29. 15:25
 4/38 anonim ***** válasza:
75%

Nem elég durva dolog, hogy évek óta szrik a fejedre, nem kerdezi meg, hogy vagy? Bocs, de így egyáltalán hogy tudod meg kívánni?

Egyébként nem tudom, tudod e, de azzal nem érsz el semmit, ha azt várod, hogy változzon bármi is, ha te ugyanúgy szexelsz vele, mert neked erre igenyed van. Ezek szerint a szexre nagyobb az igény, mint egy mely beszélgetésre. Igencsak elszomorító.

2023. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az észrevételedet neki is el kell mondanod, erről baleszélnetek kell. Mondjuk 20 évet nehéz lesz visszafejteni, de ezt kell csinálnotok, ha meg akarjátok érteni, hogy mi van emögött, aztán dönthettek úgy, hogy megtartjátok meg úgy is, hogy nem folytatjátok a kapcsolatot.
2023. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Úgy tudom megkívánni, hogy elkezd simogatni, fizikailag felizgat. Igen, én szexcentrikus vagyok, nem is szégyenlem, szerintem olyan fontos legalább, mint az evés.

Megkérdezi amúgy, hogy hogy vagyok minden nap, csak a választ nem várja meg, mert veszi fel közben a fülest. :D Ezért persze mindig azt mondom, hogy minden oké.

2023. márc. 29. 15:37
 7/38 A kérdező kommentje:

#5


Ő ezt nem érzi problémának, azt mondja túl sokat agyalok. Ha többet hozom fel a témát akkor igyekszik ideig-óráig, de érezni rajta, hogy nincs kedve velem duruzsolni.

2023. márc. 29. 15:39
 8/38 anonim ***** válasza:
96%

6-ra:

Na, ott kéne levenned a fejéről és megkérdezni, hogy miért nem kíváncsi a válaszodra. Lehet, hogy veszekedés lenne belőle, de legalább elindulna a kommunikáció.

Egyáltalán érzékeli, hogy neked ez így nem jó? Szerintem még azt sem.

2023. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami baja? Kiegett a meloban, tulhajszolja magat, stb? Ha minden egyebet ki tudsz zarni, akkor ja, lehet megunt.
2023. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom most tűnt fel neki jobban, hogy otthon volt egy hónapig. Máskor a munka, napi teendök lekötik az ember figyelmét.

Én amúgy ha jól megvagytok, működik a szex is 20 év után nem gondolnám hogy lenne valakije vagy nem szeretne.

Inkább csak lehet hogy már ezt szokta meg, meg ahogy idősödik az ember változik. 🤷‍♀️

2023. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!